00989129158913

اخذ اقامت اروپا از طریق مهاجرت به لیتوانی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اخذ اقامت اروپا از طریق مهاجرت به لیتوانی

مهاجرت به لیتوانی یکی از راه های اخذ اقامت اروپا و حوزه شینگن می باشد. افرادی که تمایل به مهاجرت به لیتوانی را دارند می توانند از طرق مختلف اقدام به این کار بکنند. یکی از راه های مهاجرت به لیتوانی و اخذ اقامت اروپا ، سرمایه گذاری در لیتوانی است. در ذیل به توضیح و بررسی برخی از راه های مهاجرت به لیتوانی می پردازیم.

مهاجرت به لیتوانی از طریق سرمایه گذاری

همانطور که در بالا اشاره شد یکی از راه های مهاجرت به لیتوانی و اخذ اقامت اروپا سرمایه گذاری می باشد. را های سرمایه گذاری زیادی برای این منظور وجود دارد که در این مقاله به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

لیتوانی یکی از کشورهای حوزه اتحادیه ارووپا است که به ساحل دریای بالتیک راه دارد و با کشورهای لهستان، بلاروس و لتونی هم مرز است. اقتصاد لیتوانی تحت تاثیر صنعت بیوتکنولوژی قرار دارد. از آنجایی که این بخش در حال توسعه است سالیانه سرمایه گذاران زیادی را برای مهاجرت به لیتوانی جذب می کند.

اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به لیتوانی از طریق خرید ملک

یکی از راه های مهاجرت به لیتوانی و به تبع آن اخذ اقامت اروپا ، خرید ملک و مستغلات در لیتوانی می باشد. برای خرید ملک در لیتوانی و اخذ اقامت از این طریق قبل از هر چیزی باید با کارشناسان زبده و آگاه ما مشورت کنید. چرا که اخذ اقامت دائم از طریق خرید ملک در برخی از کشورهای اتحادیه اروپا امکان پذیر است و با توجه عدم ثبات قانون در این خصوص ممکن است قوانین کشور لیتوانی متغیر باشد.

خرید ملک تنها به منظور ملک مسکونی نیست و متقاضی می تواند املاک تجاری و یا حتی اوراق قرضه نیز خریداری نماید و از این طریق اقدام به اخذ اقامت نماید. اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک در برخی از کشورهای اروپایی نظیر اسپانیا، پرتغال، یونان و قبرس و چند کشور دیگر امکان پذیر است و با توجه به متغیر بودن قانون باید برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک مسکونی و تجاری با کارشناسان و وکلای ما مشورت های لازم را داشته باشید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ