00989129158913

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا از 28 عضو تشکیل شده است. اتحادیه اروپا برای ایجاد اتحاد سیاسی و اقتصادی کشورهای حاکم و برجسته اروپایی مانند اتریش، بلغارستان، قبرس، فرانسه، پرتغال و دانمارک سازماندهی شد.اتحادیه اروپا پس از جنگ جهانی دوم تاسیس شد تا همکاری اقتصادی و اعتماد اداری را در میان کشورهای خود تقویت کند. برای دستیابی به این همبستگی، اتحادیه اروپا یک ارز واحد و شوراهای مختلف، پارلمان اروپا و بانک مرکزی اروپا را انتخاب کرده است.

اتحادیۀ اروپا برای متحد کردن ایالات، اتحادیه اروپا همچنان استراتژی های سهولت سفر و کار را فراهم می کند که ساکنان یک کشور اتحادیه اروپا اجازه داشته باشند آزادانه حرکت، اقامت، کار و تحصیل دردیگر کشورها را به سادگی با  گذرنامه اتحادیه اروپا داشته باشند 

اخذ اقامت بلژیک

بیایید با بلژیک شروع کنیم. برای واجد شرایط بودن ویزای سرمایه گذاری بلژیک، باید ملیت خارجی بتواند نشان دهد که او به کشور وابسته است. برای کارآفرینان و سرمایه گذاران، بهترین راه برای ایجاد روابط قوی کشور، ایجاد یک شرکت در بلژیک است. اگر سرمایه گذار این گزینه را انتخاب کند،باید به عنوان یک کارمند مدیریت یا اجرایی آن شرکت عمل کند و در صورت حقوق سالیانه حداقل 35،000 یورو پرداخت شود. هنگامی که این سرمایه گذاری توسط مقامات مهاجرت بلژیک صورت پذیرفته و تأیید شد سرمایه گذار و خانواده می توانند برای تابعیت بلژیکی درخواست دهند.

اخذ اقامت اسلواکی

بیایید به اسلواکی نگاه کنیم. یک سرمایه گذار خارجی که می خواهد وارد اسلواکی شود تا تجارت کند یا سرمایه گذاری کند، ابتدا باید برای اخذ اقامت موقت درخواست شود. درخواست اخذ اقامت موقت باید شامل توضیح دقیق از هدف سرمایه گذار مربوط به کسب و کار و اثبات این ادعاها مانند یک مجوز عملیاتی یا طرح کسب و کار باشد. این درخواست همچنین باید حاوی مدارک باشد که سرمایه گذار یک سابقه کیفری خالص داشته باشد و مدرکی مبنی بر این که سرمایه گذار دارای مبلغ کافی برای حمایت از اقامت در کشور است.
برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)


Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ