00989129158913 واتساپ 0019292245042

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا

جولای 7, 2018 - یلدا جانفدا

No Comments

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا از 28 عضو تشکیل شده است. اتحادیه اروپا برای ایجاد اتحاد سیاسی و اقتصادی کشورهای حاکم و برجسته اروپایی مانند اتریش، بلغارستان، قبرس، فرانسه، پرتغال و دانمارک سازماندهی شد.اتحادیه اروپا پس از جنگ جهانی دوم تاسیس شد تا همکاری اقتصادی و اعتماد اداری را در میان کشورهای خود تقویت کند. برای دستیابی به این همبستگی، اتحادیه اروپا یک ارز واحد و شوراهای مختلف، پارلمان اروپا و بانک مرکزی اروپا را انتخاب کرده است.

اتحادیۀ اروپا برای متحد کردن ایالات، اتحادیه اروپا همچنان استراتژی های سهولت سفر و کار را فراهم می کند که ساکنان یک کشور اتحادیه اروپا اجازه داشته باشند آزادانه حرکت، اقامت، کار و تحصیل دردیگر کشورها را به سادگی با  گذرنامه اتحادیه اروپا داشته باشند 

اخذ اقامت بلژیک

بیایید با بلژیک شروع کنیم. برای واجد شرایط بودن ویزای سرمایه گذاری بلژیک، باید ملیت خارجی بتواند نشان دهد که او به کشور وابسته است. برای کارآفرینان و سرمایه گذاران، بهترین راه برای ایجاد روابط قوی کشور، ایجاد یک شرکت در بلژیک است. اگر سرمایه گذار این گزینه را انتخاب کند،باید به عنوان یک کارمند مدیریت یا اجرایی آن شرکت عمل کند و در صورت حقوق سالیانه حداقل 35،000 یورو پرداخت شود. هنگامی که این سرمایه گذاری توسط مقامات مهاجرت بلژیک صورت پذیرفته و تأیید شد سرمایه گذار و خانواده می توانند برای تابعیت بلژیکی درخواست دهند.

اخذ اقامت اسلواکی

بیایید به اسلواکی نگاه کنیم. یک سرمایه گذار خارجی که می خواهد وارد اسلواکی شود تا تجارت کند یا سرمایه گذاری کند، ابتدا باید برای اخذ اقامت موقت درخواست شود. درخواست اخذ اقامت موقت باید شامل توضیح دقیق از هدف سرمایه گذار مربوط به کسب و کار و اثبات این ادعاها مانند یک مجوز عملیاتی یا طرح کسب و کار باشد. این درخواست همچنین باید حاوی مدارک باشد که سرمایه گذار یک سابقه کیفری خالص داشته باشد و مدرکی مبنی بر این که سرمایه گذار دارای مبلغ کافی برای حمایت از اقامت در کشور است.
برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)


یلدا جانفدا

نزدیک به 5 سال است که با برترین شرکتهای ایرانی در زمینه تولید محتوا فعالیت داشته و در تولید محتوا همراه ایشان بوده ام. در شرکت تامین سرمایه خاک، وظیفه ارتباط با وکلای حقوقی در کشورهای مختلف و ترجمه و بروزرسانی مطالب در سایت های شرکت را دارم. <p style="direction: rtl"></p>

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ