ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا

موارد بحث شده

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا از 28 عضو تشکیل شده است. اتحادیه اروپا برای ایجاد اتحاد سیاسی و اقتصادی کشورهای حاکم و برجسته اروپایی مانند اتریش، بلغارستان، قبرس، فرانسه، پرتغال و دانمارک سازماندهی شد.اتحادیه اروپا پس از جنگ جهانی دوم تاسیس شد تا همکاری اقتصادی و اعتماد اداری را در میان کشورهای خود تقویت کند. برای دستیابی به این همبستگی، اتحادیه اروپا یک ارز واحد و شوراهای مختلف، پارلمان اروپا و بانک مرکزی اروپا را انتخاب کرده است.

اتحادیۀ اروپا برای متحد کردن ایالات، اتحادیه اروپا همچنان استراتژی های سهولت سفر و کار را فراهم می کند که ساکنان یک کشور اتحادیه اروپا اجازه داشته باشند آزادانه حرکت، اقامت، کار و تحصیل دردیگر کشورها را به سادگی با  گذرنامه اتحادیه اروپا داشته باشند 

اخذ اقامت بلژیک

بیایید با بلژیک شروع کنیم. برای واجد شرایط بودن ویزای سرمایه گذاری بلژیک، باید ملیت خارجی بتواند نشان دهد که او به کشور وابسته است. برای کارآفرینان و سرمایه گذاران، بهترین راه برای ایجاد روابط قوی کشور، ایجاد یک شرکت در بلژیک است. اگر سرمایه گذار این گزینه را انتخاب کند،باید به عنوان یک کارمند مدیریت یا اجرایی آن شرکت عمل کند و در صورت حقوق سالیانه حداقل 35،000 یورو پرداخت شود. هنگامی که این سرمایه گذاری توسط مقامات مهاجرت بلژیک صورت پذیرفته و تأیید شد سرمایه گذار و خانواده می توانند برای تابعیت بلژیکی درخواست دهند.

اخذ اقامت اسلواکی

بیایید به اسلواکی نگاه کنیم. یک سرمایه گذار خارجی که می خواهد وارد اسلواکی شود تا تجارت کند یا سرمایه گذاری کند، ابتدا باید برای اخذ اقامت موقت درخواست شود. درخواست اخذ اقامت موقت باید شامل توضیح دقیق از هدف سرمایه گذار مربوط به کسب و کار و اثبات این ادعاها مانند یک مجوز عملیاتی یا طرح کسب و کار باشد. این درخواست همچنین باید حاوی مدارک باشد که سرمایه گذار یک سابقه کیفری خالص داشته باشد و مدرکی مبنی بر این که سرمایه گذار دارای مبلغ کافی برای حمایت از اقامت در کشور است.
برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ اقامت اروپا با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)


برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights