ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت کوتاه مدت با ویزای تجاری (کلاس E) در کشور کامبوج

از ایران به کامبوج

توضیحات

هر شخصی که مجبور است در کامبوج فعالیت های تجاری انجام دهد، باید برای ویزای تجاری برای انجام قانونی آنها درخواست دهد. این ویزا می تواند بیش از دوره اولیه یک ماهه تمدید شود.

طول اعتبار

30 روز ماه

مدت فرایند

2 - 15 روز ماه(های)

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

حداکثر 254دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

گارانتی یا گواهی تایید دعوتنامه (برای دریافت این گواهی، مسافران باید گارانتی داشته باشند یا از یک شریک محلی در کامبوج دعوت شده باشند. پاسپورت معتبر.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا تکمیل و امضا شده (1 کپی). همراه با یک عکس از گذرنامه استاندارد (اندازه 4x6) که اخیراً یا حداقل در 6 ماه گذشته گرفته شده است. پاسپورتی با اعتبار حداقل 6 ماه پس از ورود به کامبوج و حداقل 2 صفحه خالی باقی مانده است. گارانتی یا گواهی تایید دعوت نامه (برای دریافت این گواهی، مسافران باید گارانتی داشته باشند یا از یک شریک محلی در کامبوج دعوت شده باشند. این مکانیسم گواهی باید در تبادل اطلاعات کامبوج (CamDX) از طریق وب سایت انجام شود. قرارداد کاری/قرارداد کاری. آدرس و شماره تماس در کامبوج بیمه سلامت: بسته بیمه را می توان از هر ارائه دهنده بیمه بین المللی یا از شرکت بیمه FORTE در www.forteinsurance.com/covid-19-insurance با حداقل پوشش 50000 دلار خریداری کرد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت کوتاه مدت با ویزای تجاری (کلاس E) در کشور کامبوج
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights