ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت کوتاه مدت با ویزای تجاری ویزیتور در کشور نیوزلند

از ایران به نیوزلند

توضیحات

بازدیدکنندگانی که برای کمتر از 3 ماه به نیوزیلند می آیند ممکن است به هر یک از دلایل زیر ویزای بازرگانی ویزیتور اعطا کنند: 1. برای انجام یک ماموریت تجاری رسمی که توسط دولت نیوزلند به رسمیت شناخته شده است 2. برای فروش کالا و خدمات در نیوزیلند 3. برای خرید کالاها و خدمات نیوزلند 4 برای مذاکره یا بحث در مورد راه اندازی، گسترش یا انحلال یک کسب و کار در نیوزیلند 5. انجام هرگونه تجارت با نمایندگان مجاز یک شرکت، بدن یا شخص خارج از کشور. 6. برای انجام هر گونه فعالیت کاری دیگر یا اقامت بیش از 3 ماه، باید برای ویزای کار اقدام کنید.

طول اعتبار

3 ماه

مدت فرایند

2 تا 3 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

160دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

فرم درخواست ویزا INZ 1017، تکمیل و امضا شده است. پاسپورت معتبری که حداقل 3 ماه پس از تاریخی که قصد خروج از نیوزلند را دارید، اعتبار داشته باشد. 2 قطعه عکس سایز پاسپورت شما یک بلیط از NZ یا پولی برای خرید دارید. شما در سلامتی و شخصیت خوبی هستید. شواهدی که نشان می دهد برای حمایت از خود سرمایه کافی به نام خود دارید. شواهد کسب و کار در نیوزلند.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا اصل و کپی پاسپورت 2 قطعه عکس در اندازه پاسپورت برای اثبات هویت شما. گواهی پلیس ممکن است توسط کنسولگری یا سفارت محل درخواست شما نیز مورد نیاز باشد. صورت حساب بانکی 6 ماه گذشته شما باید بلیط رفت و برگشت داشته باشید یا برای هزینه سفر اسپانسر شوید. دعوت نامه از شریک تجاری یا استخدام در نیوزلند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت کوتاه مدت با ویزای تجاری ویزیتور در کشور نیوزلند
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights