ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت کوتاه مدت با هدف خاص – کار در کشور بولیوی

از ایران به بولیوی

توضیحات

ویزاهای با هدف خاص برای خارجیانی که برای اشتغال با حقوق یا سایر فعالیت‌ها از جمله کارآموزی یا کار داوطلبانه، تحصیل و آموزش (تحصیلی که تحت پوشش ویزای دانشجویی نیستند)، به دلایل زناشویی، خانوادگی یا سلامتی از بولیوی بازدید می‌کنند، صادر می‌شود. ) و کلیه فعالیت های قانونی دیگر غیر مرتبط با گردشگری. پس از ورود به بولیوی، در صورت لزوم می توانید آن را تمدید کنید.

طول اعتبار

30 روز ماه

مدت فرایند

هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

85دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

نامه دعوت از موسسه یا سازمانی که نیاز به حضور شما در بولیوی دارد. اثبات وجوه کافی

به چه مدارکی نیاز دارید؟

سوگند نامه ای را که به درستی تکمیل و امضا شده است، ارسال کنید. گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار. یک عکس رنگی جدید از نوع پاسپورت ۳×۳ سانتی‌متری، با پس‌زمینه سفید بدون لنز. کپی بلیط الکترونیکی یا برنامه سفر. در صورت مراجعه به شهرداری های پرخطر، گواهی واکسیناسیون علیه تب زرد و/یا گواهی سلامت دیگر. اسنادی که نشان‌دهنده فعالیتی است که در قلمرو ایالت چند ملیتی بولیوی انجام می‌شود و/یا دعوت‌نامه از سازمان یا شرکت همراه با اسناد پشتیبانی در صورت لزوم. پرونده پلیس برای ارائه به مقامات خارجی، صادر شده توسط مقامات ذیصلاح در کشور مبدا یا آخرین اقامتگاه، طبق مقررات جاری. توان پرداختی مالی که توسط صورت‌حساب‌های جاری بانکی یا سایر اسناد تأیید شده است. گواهی پرداخت هزینه ویزا (پس از پذیرش درخواست ویزا)، به جز مواردی که طبق توافق نامه ها یا موافقت نامه های ایالتی اعطا شده اند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت کوتاه مدت با هدف خاص – کار در کشور بولیوی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights