ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با Smart S – راه اندازی راه اندازی در کشور تایلند

از ایران به تایلند

توضیحات

ویزای Smart-S برای کارآفرینانی است که می خواهند روی فناوری نوآورانه برای تایلند کار کنند. شما می توانید 2-3 نفر را برای این ویزا بیاورید تا بخشی از تیم شما باشند. شما یک تمبر 2 ساله دریافت خواهید کرد که تا زمانی که به کار روی ایده خود ادامه دهید می تواند به طور نامحدود تمدید شود. همچنین مجوز ورود چندگانه دریافت خواهید کرد. شما می توانید برای ویزای Smart S در خارج از تایلند درخواست دهید و آن را از سفارت خارج از کشور دریافت کنید. این یکی از معدود ویزاهایی است که 100٪ به صورت آنلاین منقضی می شود.

طول اعتبار

ماه

مدت فرایند

30 روز ماه

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

298دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

داشتن طرحی برای راه اندازی یک استارت آپ فناوری در تایلند که باید توسط آژانس های مربوطه مانند آژانس ملی نوآوری (سازمان عمومی) تایید شود یا درگیر فعالیتی با هدف ارتقای استارتاپ ها یا فعالیتی شبیه به استارتاپ کمپ باشد که تایید شده توسط سازمان های دولتی مانند هیئت سرمایه گذاری و آژانس ملی نوآوری (سازمان عمومی). داشتن بیمه درمانی که تمام مدت اقامت در تایلند را پوشش می دهد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست تکمیل شده تایید صلاحیت برای ویزای هوشمند "S". کپی پاسپورت معتبر (صفحه اول و تمام صفحات دارای مهر ویزای تایلند). گواهی پزشکی صادر شده از کشوری که متقاضی تابعیت یا مقیم دائم آن است یا محل ارائه درخواست، مبنی بر عدم وجود بیماری های ممنوعه (جذام، سل، اعتیاد به مواد مخدر، فیل، مرحله سوم سیفلیس) مطابق آیین نامه وزارتی شماره 14 BE 2535 (نه بیش از 3 ماهه). بیمه نامه درمانی که کل دوره اقامت در تایلند را پوشش می دهد، با پوشش درمان بستری حداقل 500000 بات (*ارائه این سند را می توان به طور جداگانه در تاریخ بعدی قبل از صدور نامه اطلاع رسانی انجام داد). سکو و طرح تجاری مورد نیاز است. لیست سهامداران (بیش از 3 ماهه) یا/و برگه انتقال. شواهدی مبنی بر مشارکت در فعالیت های ترویجی استارتاپ. نامه تاییدیه صادر شده از کشور تابعیت یا محل اقامت وی مبنی بر اینکه متقاضی فاقد سابقه کیفری، گواهی تاسیس، تفاهم نامه شرکت در تایلند است، ممکن است به صورت موردی درخواست شود.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با Smart S – راه اندازی راه اندازی در کشور تایلند
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights