ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با پاسپورت استعداد» «چرچور» (دانشمند/محقق) در کشور فرانسه

از ایران به فرانسه

توضیحات

برای شما ویزای طولانی مدت با عبارت “استعداد پاسپورت” “chercheur” (دانشمند/محقق) صادر خواهد شد. در دو ماه پس از ورود خود به فرانسه، می توانید برای اجازه اقامت چند ساله اقدام کنید. مدت اعتبار بر اساس مدت قرارداد کار و حداکثر برای مدت چهار سال خواهد بود.

طول اعتبار

48 ماه

مدت فرایند

8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

110دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

قرارداد کار متقاضی باید برابر یا بیشتر از 1 سال باشد. متقاضی باید دارای مدرک تحصیلی حداقل سه سال تحصیلات عالی باشد که توسط یک موسسه آموزش عالی به رسمیت شناخته شده دولتی اعطا شده باشد یا حداقل پنج سال تجربه حرفه ای مشابه داشته باشد. حقوق متقاضی باید حداقل معادل 1.5 برابر متوسط حقوق مرجع ناخالص تعیین شده سالانه توسط وزیر مهاجرت (35891 یورو از 26 ژوئن 2016) باشد. متقاضی باید دارای سابقه کیفری تمیز باشد. متقاضی باید دارای امکانات کافی برای امرار معاش باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

متقاضی باید موافقت نامه میزبانی (فقط به زبان فرانسه) را که توسط مقامات فرانسوی امضا شده است به درخواست ویزا ضمیمه کند. امضا شده توسط یک سازمان تحقیقاتی دولتی یا خصوصی یا مؤسسه آموزش عالی (دارای گواهینامه برای این منظور)، نشان دهنده کیفیت متقاضی به عنوان یک محقق و همچنین هدف و مدت اقامت شما در فرانسه است. فرم CERFA به شماره 14076*01 یا 14571*05، به طور مناسب تکمیل، تاریخ و امضا شده است. اگر تبعه کشور محل اقامت خود نیستید، لطفاً مدرکی مبنی بر اقامت قانونی خود در این کشور (مثلاً اجازه اقامت و غیره) ارائه دهید. سند مسافرتی که حداقل سه ماه پس از تاریخ برنامه ریزی شده برای بازگشت معتبر باشد. "Convention d'Accueil" (قرارداد میزبانی برای یک محقق یا محقق تدریس) صادر شده توسط یک سازمان معتبر و با مهر استان ذیصلاح. دیپلم فوق لیسانس یا بالاتر.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با پاسپورت استعداد» «چرچور» (دانشمند/محقق) در کشور فرانسه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights