ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای کار موقت (روابط بین الملل). در کشور استرالیا

از ایران به استرالیا

توضیحات

اگر مایل به کار و اقامت موقت در استرالیا برای بیش از 6 ماه هستید، می توانید برای ویزای کار موقت (جریان توافق دولتی) درخواست دهید. این جریان ویزا به شما اجازه می دهد تا در استرالیا تحت شرایط و ضوابط توافق نامه دوجانبه بین دولت استرالیا و دولت یک کشور دیگر کار کنید. شما می توانید تا 2 سال تحت این ویزا بمانید. زمان پردازش ویزای کار ممکن است از 6 تا 12 ماه به طول انجامد.

طول اعتبار

24-48 ماهگی

مدت فرایند

6-12 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

210دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

اقامت شما باید از حمایت هر دو امضاکننده قرارداد دوجانبه ای برخوردار باشد که برای کار در استرالیا هستید. شما باید بتوانید از خود و هر وابستگی حمایت کنید. باید رفتار خوبی داشته باشی شما باید در سلامت کامل باشید. شما باید قصد واقعی برای اقامت موقت در استرالیا داشته باشید. شما به بیمه مسافرتی معتبر نیاز دارید که کل مدت اقامت را پوشش دهد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده است. شواهدی مبنی بر رعایت شرایط و ضوابط یک توافقنامه دوجانبه بین دولت استرالیا یا یک دولت ایالتی و منطقه ای و یک امضاکننده خارجی. مدارک هویتی مانند شناسنامه، گواهی ازدواج، گواهی عرفی (در صورت لزوم). گواهی پلیس خارج از کشور؛ از هر کشوری، از جمله کشور خود، که در 10 سال گذشته از زمانی که 16 ساله شده اید، در مجموع 12 ماه یا بیشتر را در آنجا سپری کرده اید. کپی بیمه سلامت مسافرتی اثبات وسایل معیشت کافی.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای کار موقت (روابط بین الملل). در کشور استرالیا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights