ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای کار تعیین شده – با مهارت بالا در کشور پرو

از ایران به پرو

توضیحات

متقاضیان با دانش و مهارت های تخصصی می توانند از طریق شرکت خارجی برای ویزای کار تعیین شده – با مهارت بالا اقدام کنند. این ویزا زمانی در دسترس است که شرکت پرو تایید کند که متقاضی دارای تخصص بالایی است و پرسنلی در این کشور وجود ندارد.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

4-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

36 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

32 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید یک قرارداد معتبر از شرکت خارجی داشته باشید که شما را به شرکت پرو می فرستد. شما باید نامه تعیین شده صادر شده توسط شرکت خارجی داشته باشید که توسط کنسولگری پرو و وزارت امور خارجه پرو قانونی شده است. شما باید دانش تخصصی مربوط به قرارداد کار را داشته باشید. باید پاسپورت معتبر داشته باشید. الزامات اضافی ممکن است بر اساس مورد وجود داشته باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست F-004، پر شده و امضا شده است. رسید پرداخت از Banco de la Nación با پردازش حق. کپی قرارداد بین شرکت خارجی و شرکت پرو که توسط یک دفتر اسناد رسمی قانونی شده باشد یا توسط اداره مهاجرت پرو "Migraciones" مجاز باشد. نامه تعیین شده، صادر شده توسط شرکت خارجی و قانونی شده توسط کنسولگری پرو و وزارت امور خارجه پرو، که شامل نام کارمند، فعالیت در شرکت پرو و مدت زمان اقامت است. نامه ای از شرکت پروی دریافت کننده خدمات با ذکر نوع فعالیت و محل دریافت خدمات مبنی بر اینکه کارمند کار بسیار تخصصی انجام می دهد و پرسنلی در کشور وجود ندارد. پاسپورت معتبر و کپی عکس سایز پاسپورت بلیط رفت و برگشت (در صورت وجود). اسناد اضافی ممکن است بر اساس موارد مورد نیاز باشد. تمام اسنادی که به زبان خارجی هستند باید توسط یک مترجم دانشگاهی به اسپانیایی ترجمه شوند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای کار تعیین شده – با مهارت بالا در کشور پرو
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights