Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای کار آرژانتین در کشور آرژانتین

از ایران به آرژانتین

توضیحات

خارجی ها از نظر قانونی ملزم به دریافت ویزای کاری هستند که به شما اجازه کامل زندگی و کار در آرژانتین را می دهد. درخواست ویزای کار فقط می تواند در دفتر کنسولی جمهوری آرژانتین در محل اقامت اتباع خارجی ارسال شود. پس از آن درخواست ویزای اقامت موقت باید به سفارت یا کنسولگری آرژانتین در کشور محل اقامت یا مبدا متقاضی ارسال شود. ویزای اقامت موقت در ابتدا تا 12 ماه اعطا می شود و قابل تمدید است. کارت DNI (Documento Nacional de Identidad) با اعتبار مطابق با ویزا صادر می شود. زمان پردازش این ویزا بسته به ملیت و قرارداد کاری شما ممکن است متفاوت باشد. شما می توانید همسر و فرزندان خود را با خود بیاورید. روند کلی درخواست به شرح زیر است. : نامه کار یا قرارداد کار را از کارفرما در آرژانتین دریافت کنید. درخواست ویزای خود را آماده کنید و سایر مدارک مورد نیاز را برای آن جمع آوری کنید. برای ویزای کار درخواست دهید و برای مهاجرت به آرژانتین آماده شوید.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

1 - 2 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

24 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

250دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورت/سند مسافرتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما باید مهارت/تجربه مورد نیاز شغل پیشنهادی را داشته باشید. شما به یک پیشنهاد شغلی از سوی یک کارفرما در آرژانتین نیاز دارید. شما باید شخصیت و سلامت خوبی داشته باشید. شما به بیمه مسافرتی معتبر نیاز دارید که کل مدت اقامت در آرژانتین را پوشش دهد. شما باید هزینه کنسولی را پرداخت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا پر شده (ترجیحا در قالب الکترونیکی) و امضا شده توسط متقاضی. کپی پاسپورت معتبر (مانند بیو صفحه، ویزای گذشته و غیره). کپی سابقه کار از کارفرمایان قبلی. رونوشت‌های اثبات نشانی در حوزه قضایی کنسولگری (مانند قبض آب و برق یا سایر اسنادی که به عنوان مدرک عمل می‌کنند). گواهی نامه‌ای یا قانونی مبنی بر حسن رفتار صادر شده توسط مقام صلاحیتدار کشورهایی که بیش از یک سال در سه سال گذشته در آنها اقامت داشته‌اید. تعهد به گفتن حقیقت یا سوگندنامه عدم سوء پیشینه کیفری آنها در سایر کشورها با امضای کنسول. قرارداد کار با امضای کارفرما و با ذکر شماره ثبت شرکت طرف قرارداد نزد سازمان ثبت احوال کشور از طرف متقاضیان خارجی (RENURE). امضای نماینده شرکت باید توسط یک سردفتر آرژانتینی و انجمن دفاتر اسناد رسمی مربوط تایید شود. رسید پرداخت هزینه مهاجرت. رسید پرداخت هزینه کنسولی. مصاحبه کنسولی

مقایسه هزینه زندگی با ایران

مشاوره اقامت سریع
Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای کار آرژانتین در کشور آرژانتین
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ