ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای کاری لیست کمبود مهارت بلند مدت در کشور نیوزلند

از ایران به نیوزلند

توضیحات

این ویزا مسیری برای اقامت نیوزلند ارائه می دهد. برای درخواست، باید تجربه کاری مشخص، صلاحیت ها و ثبت نام شغلی برای کار در شغلی را که در فهرست کمبود مهارت های بلند مدت ما قرار دارد، و پیشنهاد کار در آن شغل را داشته باشید. اگر به مدت 2 سال در آن شغل در نیوزلند به کار خود ادامه دهید، می توانید برای اجازه اقامت اقدام کنید.

طول اعتبار

30 ماه

مدت فرایند

در عرض 11 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

48 ماه

تبدیل به اقامت دائم

24 ماه

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

100 (متفاوت است)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید پاسپورت معتبر داشته باشید. شما باید شخصیت و سلامت خوبی داشته باشید. ممکن است از شما خواسته شود که نتایج آزمون زبان قابل قبولی مانند آیلتس (در صورت وجود) را ارائه دهید. سن شما باید 55 سال یا کمتر باشد. شما باید یکی از مجموعه مهارت های فهرست شده در لیست کمبود مهارت های بلند مدت را داشته باشید. لطفا لینک را برای جزئیات بررسی کنید. شما باید یک پیشنهاد کاری داشته باشید که شرایط کمبود مهارت بلند مدت را برآورده کند. صلاحیت شما باید برای شغل پیشنهادی واجد شرایط باشد. شما باید با توجه به شغل پیشنهادی دارای تجربه کاری مرتبط باشید. ممکن است به یک ثبت نام شغلی (در صورت لزوم) نیاز داشته باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

عکس سایز پاسپورت کپی پاسپورت کپی شناسنامه. گواهی ترخیص پلیس نتایج رادیوگرافی قفسه سینه و معاینه پزشکی. نتایج آزمون زبان انگلیسی قابل قبول (در صورت وجود). قرارداد استخدام. مدرک تحصیلی مرتبط با شغل پیشنهادی. برای اطلاعات دقیق لینک را بررسی کنید. گزارشی از سازمان صلاحیت‌های نیوزلند (NZQA) که هر مدرکی را تأیید می‌کند که در فهرست مدارک شناسایی یا معافیت ما نیست. مراجع، فیش حقوقی، سوابق مالیاتی یا قراردادهایی که تجربه کاری شما را تایید می کند. ثبت نام شغلی (در صورت وجود). اسناد اضافی ممکن است بر اساس موارد مورد نیاز باشد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای کاری لیست کمبود مهارت بلند مدت در کشور نیوزلند
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights