ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای کاری در کشور کاستاریکا

از ایران به کاستاریکا

توضیحات

اداره کل مهاجرت و مهاجرت نهادی است که مسئول صدور مجوز کار برای اتباع خارجی است. این اداره برای اعطای این مجوز، توصیه‌هایی را که ماهیت توصیه‌ای مجدد تهیه شده توسط وزارت کار و تامین اجتماعی را در نظر می‌گیرد.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

6-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

36 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

حداکثر 150دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما به دعوتنامه/پیشنهاد شغلی از سوی کارفرما نیاز دارید. باید رفتار خوبی داشته باشی شما نباید تعهدات پولی معوقه در کاستاریکا داشته باشید. برای دوره اولیه اقامت در کاستاریکا به بودجه کافی نیاز دارید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست. نامه ای که توضیح می دهد چرا برای مجوز کار درخواست می دهید که در آن نام کامل، ملیت، سن، شغل، آدرس فعلی و مکان یا محل اعلانات خود را نیز ذکر می کنید. رسید پرداخت 125 ¢ و 2،5 ¢ برای هر صفحه ای که با درخواست اقامت تحویل می دهید. متقاضی باید هزینه آن را بپردازد و نام خود را درج کند. 2 قطعه عکس سایز پاسپورت رسید ثبت اثر انگشت صادره از وزارت امنیت عامه. دریافت کتیبه کنسولی. شناسنامه. سوابق کیفری از کشور مادری خود یا محلی که در سه سال گذشته در آن زندگی می کرده اید. کپی سند مهاجرت برای نشان دادن اینکه شما مقیم قانونی کشور مذکور بوده اید. کپی تایید شده از هر صفحه در گذرنامه. بیانیه شرکت استخدام کننده این بیانیه باید نشان دهد که چه وظایفی توسط متقاضی انجام خواهد شد، مدت قرارداد و حقوق. اساسنامه قانونی و مدارک ثبت شرکت. گواهی موسسه تامین اجتماعی کاستاریکا. این بیانیه ثابت می کند که شرکت یا کارفرما ثبت شده و هیچ تعهد مالی معوقی ندارند. گواهی درآمد، مانده و وضعیت نتیجه صادر شده توسط حسابدار رسمی مجاز. بیانیه شرکت بیمه باید نشان دهد که بیمه کارگر به درستی پرداخت شده است.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای کاری در کشور کاستاریکا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights