ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای کارآفرینی در کشور لهستان

از ایران به لهستان

توضیحات

اگر هدف یک خارجی از اقامت در لهستان انجام فعالیت تجاری در این کشور باشد، اجازه اقامت موقت برای انجام فعالیت تجاری اعطا می شود.

طول اعتبار

36 ماه

مدت فرایند

4-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

156 ماه

تبدیل به اقامت دائم

120 ماه

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

90 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی باید بیمه درمانی داشته باشد. متقاضی باید منبع درآمد ثابت و منظمی داشته باشد که بتواند هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده تحت حمایت خود را پوشش دهد. متقاضی باید موافقت مقام صلاحیتدار را برای کار در یک موقعیت خاص یا در یک حرفه خاص در صورتی که الزام به اخذ چنین رضایتی طبق قانون لازم باشد، کسب کرده باشد. متقاضی باید یک مکان تضمینی در لهستان داشته باشد. لطفا لینک را بررسی کنید تا بیشتر در مورد الزامات شرکت بدانید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

اظهارنامه PIT (مالیات بر درآمد شخصی) که به اداره مالیات ارائه شده است. گواهی انجام تعهدات مالی ناشی از خزانه داری صادره از اداره مالیاتی که صلاحیت رسیدگی به محل اقامت خارجی را دارد. گواهی انجام تعهدات مالی شرکت صادره از اداره مالیات. قرارداد مشارکت (در صورت وجود). قرارداد مشارکت. بررسی فعالیت شرکت اسنادی که درآمد سال مالیاتی قبل از اعمال حداقل 12 برابر متوسط دستمزد ماهانه در سه ماهه سوم سال قبل از ارائه درخواست را ثابت می کند مانند CIT 8 شرکت برای سال قبل. یا، مدارکی که ثابت می کند اشتغال تمام وقت برای مدت نامحدود حداقل دو کارمند که شهروند لهستان یا خارجی هستند که - به استثنای برخی موارد - به مجوز کار در لهستان نیازی ندارند، برای یک دوره نه کمتر از یک سال قبل از درخواست. ; یا شواهدی مبنی بر داشتن دارایی هایی که تحقق شرایطی مانند کمک به رشد سرمایه گذاری، انتقال فناوری، معرفی نوآوری سودمند یا ایجاد شغل را تسهیل می کند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای کارآفرینی در کشور لهستان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights