ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای کارآفرینی استریم در کشور استرالیا

از ایران به استرالیا

توضیحات

ویزای جریان کارآفرین به شما امکان می دهد فعالیت های کارآفرینی را در استرالیا انجام دهید. شما می توانید تا 4 سال و 3 ماه اقامت داشته باشید. با داشتن ویزا به مدت 4 سال، می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

طول اعتبار

51 ماه

مدت فرایند

ماه(های) متفاوت است

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

48 ماه

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

2668 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید زیر 55 سال سن داشته باشید. شما باید یک ابراز علاقه (EOI) بفرستید و قبل از دعوت برای درخواست این ویزا، باید توسط یک ایالت یا قلمرو، یا Austrade نامزد شوید. شما باید شرایط لازم برای زبان انگلیسی را داشته باشید. لطفا برای جزئیات بیشتر لینک را بررسی کنید. شما باید یک فعالیت کارآفرینی منطبق در استرالیا را انجام دهید یا پیشنهاد انجام آن را داشته باشید. شما باید قصد واقعی برای ادامه این فعالیت داشته باشید. برای دریافت بودجه با مجموع حداقل 200,000 AUD (تقریباً 145,456 USD) باید یک یا چند قرارداد قانونی قابل اجرا داشته باشید. بودجه باید از یکی از نهادهای زیر باشد: آژانس دولتی مشترک المنافع، دولت ایالتی یا منطقه ای، سازمان تحقیقاتی یا نوآوری با بودجه عمومی، ارائه دهنده آموزش عالی، سرمایه گذار ثبت شده به عنوان یک شراکت سرمایه گذاری خطرپذیر استرالیایی یا مشارکت سرمایه گذاری خطرپذیر مرحله اولیه. شما و اعضای خانواده تان باید سابقه کیفری پاکی داشته باشید. شما باید از سلامت خوبی برخوردار باشید و شرایط بهداشتی استرالیا را برآورده کنید. از اعضای خانواده که همراه نیستند نیز ممکن است خواسته شود که شرایط بهداشتی را برآورده کنند. شما باید مایل به امضای بیانیه ارزش های استرالیا باشید. برای اطلاعات لینک را بررسی کنید اگر شما یا یکی از اعضای خانواده به دولت استرالیا پول بدهکار هستید، باید آن را پس داده باشید یا ترتیبی داده باشید که آن را بازپرداخت کنید. اگر زمانی که در استرالیا بودید ویزای شما لغو شده یا رد شده باشد، ممکن است واجد شرایط دریافت این ویزا نباشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

کپی بیوگرافی پاسپورت مدارک هویتی یا مدارک تغییر نام مانند گواهی ازدواج (در صورت وجود). مروری بر فعالیت کارآفرینی منطبق با پیشنهادی شما در استرالیا از جمله توافقنامه تامین مالی، طرح تجاری شما، شواهدی مبنی بر علاقه مالکیت شما به فعالیت کارآفرینی. اثبات نتایج آزمون زبان انگلیسی معتبر. برای اطلاعات بیشتر لینک را بررسی کنید قرارداد تامین مالی حداقل 200000 AUD (تقریباً 145456 USD). فرم 80 مشخصات شخصی برای ارزیابی شامل ارزیابی شخصیت، گواهی پلیس خارج از کشور از هر کشور، از جمله کشور خود، که در 10 سال گذشته از زمانی که 16 ساله شده اید، در مجموع 12 ماه یا بیشتر را در آنجا سپری کرده اید و سوابق خدمت سربازی یا اوراق مرخصی شما در نیروهای مسلح هر کشوری خدمت کرده اید (در صورت لزوم). فرم های نامزدی، در صورتی که در کل فرآیند این ویزا از کسی یا آژانس کمک بگیرید. هویت، شخصیت و مدارک مالی شریک زندگی خود را (در صورت وجود) ارائه دهید. سایر مدارک مربوط به افراد تحت تکفل (در صورت لزوم).

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای کارآفرینی استریم در کشور استرالیا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights