ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای ورزشکار کره در کشور کره جنوبی

از ایران به کره جنوبی

توضیحات

شخصی که قصد دارد در یک صنعت ورزشی مانند بازیکن حرفه ای فوتبال، بیسبال، یا بسکتبال، و مدیران همراه آنها و غیره شرکت کند، می تواند ویزای ورزشکار کره (E-6-3) را درخواست کند. دوره های اقامت حداکثر تا 1 سال اعطا خواهد شد. .زمان پردازش ویزا ممکن است از روز درخواست بین 1 تا 2 هفته طول بکشد.

طول اعتبار

12 ماه)

مدت فرایند

3-5 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

60دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد کسب و کار شما باید ثبت شود شما به یک دعوتنامه یا قرارداد کاری نیاز دارید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا (فرم شماره 17) یک عکس با فرمت استاندارد یک کپی از گواهی ثبت کسب و کار یک کپی از قرارداد کار یک توصیه نامه استخدامی از یک اداره دولتی مربوطه یا هر مدرکی که ضرورت استخدام را اثبات کند یک توصیه نامه استخدامی یک ورزشکار حرفه ای / مربی / قاضی از شرکت یا انجمن استخدام کننده در صورت استخدام نماینده، باید وکالتنامه متقاضی، گواهی اشتغال به کار و کپی کارت شناسایی را ارائه کند. رئیس اداره مهاجرت می تواند درخواست کند. مدارک اضافی در صورتی که بررسی هدف ورود، اعتبار دعوتنامه و صلاحیت سازمان دعوت کننده یا دعوت کننده ضروری تشخیص داده شود.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای ورزشکار کره در کشور کره جنوبی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights