ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای مهاجرت تجاری در کشور لیتوانی

از ایران به لیتوانی

توضیحات

خارجیانی که مایل به راه اندازی کسب و کار و اقامت در لیتوانی هستند می توانند برای ویزای مهاجرت تجاری که یک مجوز اقامت نیز می باشد، درخواست دهند.

طول اعتبار

24 ماه

مدت فرایند

8-16 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

120 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

100 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

باید پاسپورت/سند مسافرتی معتبر داشته باشید. شما باید دارای شخصیت و سلامت باشید. شما باید رئیس یا سهامدار یک شرکت لیتوانیایی باشید و ارزش اسمی سهام شرکت متعلق به شما حداقل 1/3 سهام شرکت را تشکیل می دهد. حداقل سرمایه گذاری شما در شرکت باید 14000 یورو باشد. ارزش سهام شرکت نباید کمتر از 28000 یورو باشد. اتباع لیتوانی، یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا یک کشور عضو انجمن تجارت آزاد اروپا یا اتباع خارجی که به طور دائم در لیتوانی اقامت دارند باید به صورت تمام وقت در شرکت لیتوانی استخدام شوند و حقوق ماهانه آنها (همه آنها) نباید باشد. کمتر از دو برابر (2 برابر) متوسط حقوق ماهانه در لیتوانی. شرکت لیتوانی باید حداقل 6 ماه گذشته قبل از درخواست برای صدور مجوز اقامت در لیتوانی در فعالیت های خود مشغول باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

کپی بیو صفحه گذرنامه یا سند سفر. سندی که حقوق سهامداران شما را در شرکت نشان می دهد. جزئیات کارمندان شاغل در شرکت مانند ساعات کار، حقوق، جزئیات مالیات و غیره (همه الزامات باید مطابق با استانداردهای بازار لیتوانی باشد). اثبات فعالیت‌های سازمانی و مشارکت شما برای یک دقیقه. 6 ماه قبل از درخواست اجازه اقامت. گواهی ترخیص پلیس بسته به ملیت شما ممکن است مدارک اضافی مورد نیاز باشد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای مهاجرت تجاری در کشور لیتوانی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights