ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای سرمایه گذاری در کشور DR-کنگو

از ایران به DR-کنگو

توضیحات

ویزای سرمایه گذاری تاسیس برای خارجیانی است که می خواهند برای اهداف سرمایه گذاری در جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) سرمایه گذاری کنند. اعطا شده به مروجین یا نمایندگان شرکتهای جدید، مصوب آیین نامه سرمایه گذاری. دارنده ویزای ویژه از ویزای خروج رایگان بهره مند می شود. برای واجد شرایط بودن برای این ویزای تاسیس، باید با یک ویزای معتبر وارد جمهوری دموکراتیک کنگو شوید و حداقل 6 ماه اقامت داشته باشید.

طول اعتبار

60 ماه

مدت فرایند

4 ماه)

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

62 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

653دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید حداقل 6 ماه در DRC اقامت داشته باشید. شما باید از اداره کل مهاجرت درخواست تأیید کنید. شما باید ثبات مالی یا ابزاری را برای حمایت از خود نشان دهید. شرایط دیگری نیز وجود دارد، لطفاً بخش اسناد را بررسی کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

شامل چهار عکس اندازه گذرنامه اخیر. ارائه کارت بین المللی واکسیناسیون معمولاً در کشور شما یا در DR کنگو قابل تهیه است. گواهی شخصیت کشور یا شهرداری محل سکونت (کمتر از 3 ماه) را ارائه دهید. ارائه گواهی سکونت صادره از شهرداری محل سکونت (کمتر از 3 ماهگی). این می تواند در کنگو باشد. ارائه اصل و کپی گواهی کنسولی یا ثبت نام. بیانیه بانکی برای اثبات ثبات مالی شما در 6 ماه گذشته. تایید نامه مدیر کل مهاجرت را پیوست کنید. در صورت لزوم، دستور تایید پروژه بین وزارتی را ضمیمه کنید.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای سرمایه گذاری در کشور DR-کنگو
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights