ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای سرمایه گذاری تجاری روسیه در کشور روسیه

از ایران به روسیه

توضیحات

سرمایه گذاران خارجی می توانند ساکن روسیه و سپس شهروند شوند، که می توانند: 35 میلیون روبل (تقریباً 600،000 دلار) سرمایه گذاری تجاری انجام دهند. یا کسب و کاری را در روسیه راه اندازی کنید که 10 میلیون روبل (171000 دلار) در سال به مدت 3 سال درآمد داشته باشد. فرآیند درخواست: 1. مدارک مورد نیاز را با فرم درخواست جمع آوری کنید.2. درخواست حضوری در آژانس مهاجرت فدرال روسیه (FMS).3. گزینه سرمایه گذاری خود را نهایی کنید و وجوه سرمایه گذاری خود را تأیید کنید. ارائه یک طرح کسب و کار دقیق، در صورتی که قصد دارید یک کسب و کار را اداره کنید.5. ظرف 6 ماه پس از ارسال درخواست، تصمیم گیری می شود.

طول اعتبار

14 ماه

مدت فرایند

24 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

52 ماه

تبدیل به اقامت دائم

14 ماه

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

7500 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی نباید سابقه کیفری داشته باشد. متقاضی باید از سلامت پزشکی خوبی برخوردار باشد. متقاضی باید بتواند وجوه موجود برای سرمایه گذاری و اقامت را ثابت کند. حداقل 35 میلیون روبل سرمایه گذاری تجاری باید انجام شود. در صورت کسب و کار، باید یک طرح تجاری داشته باشید که درآمدزایی 10 میلیون روبل در سال را برای یک دوره 3 ساله توضیح دهد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

مدرک معتبر بیمه درمانی و پزشکی عالی متقاضی. مدرک معتبر متقاضی فاقد سابقه کیفری است. اثبات مجاز قانونی بودن وجوه متقاضی برای استفاده در سرمایه گذاری تجاری. کپی مجاز گذرنامه متقاضی و اعضای خانواده آنها. مدرک معتبر گواهی ازدواج متقاضی و همسر (در صورت وجود). کپی مجاز اصل شناسنامه متقاضی. طرح کسب و کار مفصل، در صورتی که گزینه سرمایه گذاری شروع یک کسب و کار در روسیه باشد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای سرمایه گذاری تجاری روسیه در کشور روسیه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights