ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای سرمایه گذاری تجاری در کشور ژاپن

از ایران به ژاپن

توضیحات

این وضعیت ویزا به شما اجازه می دهد تا کسب و کار/شرکت خود را در ژاپن راه اندازی کنید، جایی که حداقل سرمایه گذاری باید بیش از 5 میلیون ین به عنوان سرمایه اولیه باشد. در غیر این صورت باید حداقل 2 کارمند (اتباع ژاپن یا اتباع خارجی با وضعیت ویزای مربوطه) استخدام کنید.

طول اعتبار

تا 60 ماه

مدت فرایند

تا 4 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

تا 60 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

برای راه اندازی کسب و کار در ژاپن باید دانش تخصصی کسب و کار داشته باشید. شما باید 5 میلیون ین بیشتر به عنوان سرمایه گذاری اولیه سرمایه گذاری کنید یا 2 کارمند (اتباع ژاپنی یا اتباع خارجی با وضعیت ویزای مربوطه) استخدام کنید. شما باید یک طرح تجاری دقیق داشته باشید. شما باید گواهی واجد شرایط بودن (COE) را از اداره مهاجرت دریافت کنید. برای ادامه اقامت خود در ژاپن باید مدرکی مبنی بر بودجه داشته باشید. فضای اداری (دفتر فیزیکی) برای کسب و کار باید در ژاپن پیدا شود. دفتر مجازی قابل اجرا نیست. الزامات اضافی ممکن است بر اساس مورد وجود داشته باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

کپی بیوگرافی گذرنامه فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده است. یک عکس گواهی صلاحیت. مدارک مربوط به نهاد تجاری مانند گواهی ثبت، عکس پلاک نام، صندوق پستی و موارد دیگر برای تأیید وجود فضای اداری. طرح کسب و کار و سایر شواهد مربوط به شرکتی که قرار است در آن سرمایه گذاری شود (در صورت لزوم). بسته به مورد ممکن است اسناد اضافی مورد نیاز باشد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای سرمایه گذاری تجاری در کشور ژاپن
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights