ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای راه اندازی کسب و کار کره در کشور کره جنوبی

از ایران به کره جنوبی

توضیحات

شخصی که قصد دارد یک کسب و کار نوپا واجد شرایط در مورد C از سرمایه گذاری شرکتی D-8 ایجاد کند، می تواند ویزای راه اندازی کسب و کار کره (D-10-2) را درخواست کند، می توانید در برنامه های OASIS شرکت کنید یا برای حقوق مالکیت معنوی درخواست دهید. دوره های اقامت برای این ویزا در ابتدا حداکثر تا 6 ماه اعطا می شود. زمان پردازش ویزا ممکن است 3-5 هفته از روز درخواست طول بکشد.

طول اعتبار

ماه)

مدت فرایند

3-5 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

60 توماندلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما به گذرنامه ای با اعتبار حداقل 6 ماه نیاز دارید. شما به یک طرح راه اندازی کسب و کار دقیق نیاز دارید. به پتنت، کارت ثبت مدل کاربردی، کپی کارت ثبت طراحی یا مجوز حق مالکیت معنوی (فقط برای نامزد مربوطه) به مدرکی مبنی بر تکمیل برنامه OASIS نیاز دارید (برای فقط یک نامزد مربوطه)

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا (فرم شماره 17) یک عکس با فرمت استاندارد کپی‌های گذرنامه معتبر گواهی‌های آموزشی گواهی فناوری/برنامه راه‌اندازی کسب‌وکار مانند نامه ثبت اختراع، کارت ثبت مدل کاربردی، کپی کارت ثبت طراحی یا مجوز حق مالکیت معنوی ( فقط برای نامزد مربوطه) گواهی پایان برنامه OASIS یا نامه تایید شرکت (فقط برای یک نامزد مربوطه) رئیس نمایندگی های دیپلماتیک کره در خارج از کشور می تواند در صورت لزوم برای دریافت ویزا، بسته به شرایط کشور محل اقامت / حوزه قضایی، اسناد اضافی را درخواست کند. ارزیابی

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای راه اندازی کسب و کار کره در کشور کره جنوبی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights