ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی ویتنام در کشور ویتنام

از ایران به ویتنام

توضیحات

دانشجویان بین المللی که در یک موسسه در ویتنام ثبت نام کرده اند باید با دفتر بین المللی موسسه تماس بگیرند و یک کپی از نامه تاییدیه اداره مهاجرت ویتنام را درخواست کنند. اگر هیچ اداره دولتی ویتنام در کشور شما وجود ندارد، مهم است که به مقامات اطلاع دهید تا بتوانند نامه تایید ویزا را تهیه کنند که نشان می دهد کجا می توانید ویزای دانشجویی خود را دریافت کنید و هزینه آن را در بدو ورود به ویتنام بپردازید. زمان پردازش ویزای دانشجویی می تواند از تاریخ درخواست 6 تا 12 هفته طول بکشد. می توانید همسر و فرزندان خود را بیاورید. پاسپورت در طول مراحل ویزا در سفارت/کنسولگری باقی می ماند. دانشجویان می توانند بدون مجوز کار به عنوان کارآموز در ویتنام کار کنند.

طول اعتبار

ماه و بیشتر

مدت فرایند

2 تا 3 ماه

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

145دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید تاییدیه پیش تاییدیه ای را از اداره مهاجرت ویتنام دریافت کنید. باید از موسسه آموزشی در ویتنام پذیرش بگیرید. باید مدرکی دال بر ترتیب سفر داشته باشید. سلامتی و ممکن است از شما گواهی سلامت خواسته شود برای پوشش اقامت خود در ویتنام باید بیمه مسافرتی داشته باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا، تکمیل شده و امضا شده توسط دانشجو اصل و کپی صفحه بیوگرافی پاسپورت نامه پذیرش از موسسه آموزشی در ویتنام تاییدیه پیش تاییدیه از اداره مهاجرت ویتنام 1 عکس اندازه گذرنامه اصل و کپی بلیط هواپیما اصل و کپی صورتحساب بانکی آخرین 6 ماه کپی گواهی پزشکی اصل و کپی گواهی های تحصیلی، حسب مورد

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی ویتنام در کشور ویتنام
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights