ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی فنلاند در کشور فنلاند

از ایران به فنلاند

توضیحات

مجوز اقامت دانشجویی فنلاند برای دانشجوی خارجی صادر می شود که می خواهد بیش از 90 روز در فنلاند بماند و تحصیل کند. این یعنی آموزش عملی و کار پایان نامه. شما همچنین حق دارید مشاغل دیگری داشته باشید اما محدودیت‌های زیر اعمال می‌شود: در طول دوره تحصیلی فقط می‌توانید به طور متوسط 25 ساعت در هفته کار کنید. تعداد ساعات کاری در سطح هفتگی محدود نمی‌شود. این بدان معنی است که شما می توانید ساعات کار هفتگی خود را در طول ترم تحصیلی تنظیم کنید، تا زمانی که به طور متوسط 25 ساعت در هفته کار کنید. شما می توانید بدون محدودیت در زمان هایی که موسسه آموزشی شما هیچ آموزشی ارائه نمی دهد کار کنید. زمان پردازش برای مطالعه. ویزا ممکن است 6 تا 12 هفته از روز درخواست طول بکشد. می توانید همسر و فرزندان خود را با خود بیاورید.

طول اعتبار

بیش از 3 ماه

مدت فرایند

تا 4 ماه

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

48 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

90دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید فرم درخواست را تکمیل کنید شما باید توسط دانشگاه یا موسسه آموزشی فنلاند میزبان خود پذیرفته شوید. به پاسپورت معتبری نیاز دارید که از مدت زمان تحصیل شما 3 ماه بیشتر باشد. برای پوشش تحصیلی خود به بودجه کافی نیاز دارید یا بورسیه ای که پرداخت شهریه را تأیید می کند.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

کپی فرم درخواست تکمیل و امضا شده اصلی و کپی نامه رسمی پذیرش توسط دانشگاه یا کالج میزبان در فنلاند اصل و کپی صورتحساب بانکی اخیر (6 تا 12 ماه) کپی سند بیمه پزشکی مسافرتی اصل و کپی گواهی پلیس یا ترخیص نامه بدون سابقه کیفری کپی پاسپورت معتبر (شامل بیو صفحه، ویزای گذشته و غیره) اصل و کپی برنامه سفر پرواز

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی فنلاند در کشور فنلاند
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights