ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی – ساب کلاس 500 در کشور استرالیا

از ایران به استرالیا

توضیحات

دانشجویان خارجی که مایل به تحصیل و اقامت بیش از 6 ماه در استرالیا هستند، باید برای ویزای دانشجویی – زیر کلاس 500 اقدام کنند. مدت زمان اقامت شما این یک ویزای موقت برای تحصیل تا 5 سال است. نوع دوره و طول آن مدت زمان اقامت شما را تعیین می کند. کار در طول تحصیل: شما می توانید پس از شروع دوره شما تا 40 ساعت در هر دوره 2 هفته ای کار کنید. روز. می توانید همسر و فرزندان خود را با خود بیاورید. روند کلی درخواست این است: یک دوره در یک موسسه آموزشی تایید شده در استرالیا بیابید. با دانشگاه تماس بگیرید و روند درخواست خود را آغاز کنید. شرایط مورد نیاز دانشگاه را برای دریافت پذیرش پیدا کنید/ نامه پذیرش. نامه پذیرش/پذیرش را از دانشگاه استرالیا دریافت کنید. درخواست ویزای خود را آماده کنید و سایر مدارک مورد نیاز را برای آن جمع آوری کنید. برای ویزای دانشجویی درخواست دهید و برای مهاجرت به استرالیا آماده شوید.

طول اعتبار

60 ماه

مدت فرایند

6-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

48 ماه

تبدیل به اقامت دائم

36 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

420دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید در یک دوره تمام وقت ثبت نام شده در ثبت نام مشترک المنافع موسسات و دوره های آموزشی برای دانشجویان خارج از کشور (CRICOS) ثبت نام کنید. شما باید پول کافی برای پرداخت هزینه اقامت خود در استرالیا داشته باشید. ممکن است لازم باشد مدرکی مبنی بر مهارت های زبان انگلیسی خود با درخواست ویزای خود ارائه دهید. برای کل مدت اقامت خود در استرالیا به بیمه درمانی کافی نیاز دارید. شما باید یک ورودی موقت واقعی باشید و قصد دارید پس از تحصیل در استرالیا به خانه بازگردید. شما و اعضای خانواده بالای 16 سال که برای ویزا درخواست می کنند باید شرایط استرالیا را رعایت کنید. شما و هر یک از اعضای خانواده که برای ویزا درخواست می کنند باید شرایط بهداشتی استرالیا را برآورده کنید. شما یا هر یک از اعضای خانواده تان (از جمله کسانی که با شما برای ویزا درخواست نمی دهند) نباید به دولت استرالیا بدهکار باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده است. کپی نامه ثبت نام از موسسه آموزشی در استرالیا. اثبات تمکن مالی / بورس تحصیلی برای پوشش مطالعات. شخصیت و گواهی سلامت. کپی بیمه سلامت مسافرتی

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی – ساب کلاس 500 در کشور استرالیا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights