ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی در کشور هنگ کنگ

از ایران به هنگ کنگ

توضیحات

متقاضیانی که مایل به ورود به منطقه اداری ویژه هنگ کنگ (HKSAR) برای مطالعه هستند، توجه: این ترتیب ورود برای ساکنان چینی سرزمین اصلی و تایوان و ساکنان چینی سابق ساکن در ماکائو که تا 14 ژانویه 1979 در آنجا ساکن نشده بودند، اعمال نمی شود. با این حال، معیارهای خاصی وجود دارد که آنها می توانند برای این ویزا درخواست دهند. لطفا برای جزئیات بیشتر این لینک را بررسی کنید.

طول اعتبار

حداکثر 72 ماه

مدت فرایند

6 هفته)

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

25 دلار آمریکا (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی باید در یک مدرسه خصوصی پذیرفته شود که بر اساس آیین نامه آموزشی یا آیین نامه کالج های پست متوسطه ثبت شده است یا؛ تحصیل در یک برنامه تمام وقت پس از متوسطه معتبر محلی شامل دوره کوتاه مدت یا پاره وقت در برنامه محلی کارشناسی ارشد تدریس شده با اعتبار محلی یا پذیرش در برنامه های محلی معتبر محلی تمام وقت در مقطع فرعی. سطح به مدت حداکثر 6 ماه یا به صورت مبادله در برنامه های محلی یا غیر محلی تمام وقت معتبر محلی به مدت حداکثر یک سال در مقطع کارشناسی یا بالاتر یا ثبت نام در یک دوره تمام وقت در ثبت نام غیر محلی دوره های آموزش عالی یا حرفه ای که تحت آموزش عالی و حرفه ای غیر محلی تنظیم شده است متقاضی باید نامه پذیرش مدرسه را برای تأیید قبولی در دوره تحصیلی داشته باشد سن متقاضی باید 5 سال و 8 ماه باشد. تا 11 برای آموزش ابتدایی یا؛ سن زیر 20 سال برای آموزش متوسطه متقاضی باید یک حامی محلی معرفی کند، می تواند موسسه آموزشی اعطا کننده دوره باشد. متقاضی باید دارای سند مسافرتی معتبر باشد. شرایط اضافی ممکن است بر حسب مورد وجود داشته باشد

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست پر شده و امضا شده (ID 995A & 995B) یک عکس اخیر فتوکپی گذرنامه/سند مسافرتی نامه پذیرش از موسسه آموزشی در صورتی که سن متقاضی زیر 18 سال فتوکپی مدارک مربوط به ترتیب اقامت متقاضی، در صورتی که متقاضی زیر 18 سال سن داشته باشد فتوکپی مدرک حمایت مالی متقاضی، به عنوان مثال صورتحساب بانکی، دفترچه حساب پس انداز، رسید مالیاتی و فیش حقوق، در صورتی که حامی مالی باشد. مؤسسه آموزشی برای جزئیات بیشتر در مورد اسناد حامی، اگر مؤسسه آموزشی نیست، این پیوند را بررسی کنید. ممکن است مدارک اضافی مورد نیاز باشد، جزئیات باید مستقیماً با کارفرما بررسی شود.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی در کشور هنگ کنگ
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights