ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی در کشور سوئد

از ایران به سوئد

توضیحات

اگر شهروند غیر اتحادیه اروپا/غیر سوئیسی هستید و قصد دارید بیش از سه ماه در دانشگاه یا کالج دانشگاهی در سوئد تحصیل کنید، باید اجازه اقامت داشته باشید. مجوز باید قبل از سفر به سوئد وجود داشته باشد. فرآیند درخواست اگر برای سفر به سوئد به ویزا نیاز دارید، باید در اسرع وقت به سفارت یا کنسولگری کل مراجعه کنید تا عکس و اثر انگشت شما گرفته شود. اگر برای سفر به سوئد نیازی به ویزا ندارید، در اسرع وقت پس از ورود خود به سوئد باید به آژانس مهاجرت مراجعه کنید تا از شما عکس گرفته شود و از آنها انگشت نگاری شود و کپی تصمیم مجوز را نیز همراه داشته باشید.

طول اعتبار

12 ماه، می تواند متفاوت باشد

مدت فرایند

4-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

48 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

110 دلار آمریکا (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید یک پاسپورت معتبر با حداقل اعتبار مجوز خود داشته باشید. شما باید در یک دوره تحصیلی تمام وقت در دانشگاه یا کالج دانشگاه پذیرفته شوید. لطفا لینک را برای پیدا کردن دانشگاه خود در سوئد بررسی کنید. شما باید بتوانید در طول دوره ای که برای آن درخواست می کنید، از خود حمایت کنید. شما باید بیمه نامه جامع داشته باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

کپی پاسپورت معتبر کارت دانشجویی یا گواهی که در آن ثبت نام کرده اید گواهی پذیرش یا ثبت نام در یک موسسه آموزشی به منظور شرکت در نامه پذیرش دانشگاهی تایید کننده ثبت نام در کالج / دانشگاه. اثبات تمکن مالی برای اقامت، مانند صورت حساب بانکی. در صورت حمایت، مدارکی مانند گواهی ثبت احوال، گواهی ازدواج، گواهی تولد برای فرزندان و غیره، در صورتی که خانواده و همسر نیز همراه با شما برای اجازه اقامت درخواست دهند، مدرک کفالت.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی در کشور سوئد
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights