ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی آنگویلا در کشور آنگویلا

از ایران به آنگویلا

توضیحات

اگر قصد دارید برای گذراندن دوره تحصیلی بیش از 3 ماه به آنگویلا بیایید، می توانید برای ویزای تحصیلی درخواست دهید. می توانید حداکثر 3 ماه قبل از تاریخ سفر به آنگویلا در نزدیکترین سفارت بریتانیا برای ویزای تحصیلی درخواست دهید. یا دفتر کمیسیون عالی قبل از سفر. زمان پردازش ممکن است تا 8 هفته از زمان ثبت درخواست طول بکشد. شما می توانید همسر و فرزندان خود را با خود بیاورید. روند کلی درخواست این است: یک دوره در یک موسسه آموزشی تایید شده در آنگویلا بیابید. با دانشگاه تماس بگیرید و روند درخواست خود را آغاز کنید. برای دریافت نامه پذیرش/ پذیرش از دانشگاه شرایط لازم را پیدا کنید. نامه پذیرش/ثبت نام را از دانشگاه آنگویلا دریافت کنید. درخواست ویزای خود را آماده کنید و سایر مدارک مورد نیاز را برای آن جمع آوری کنید. برای ویزای دانشجویی به صورت آنلاین درخواست دهید و برای نقل مکان به آنگویلا آماده شوید.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

6-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

1345دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید پاسپورت معتبر داشته باشید، حداقل. شش ماه پس از ورود به آنگویلا. شما باید یک نامه پذیرش از کالج ثبت نام شده دریافت کنید. ممکن است از شما خواسته شود که نتایج آزمایش پزشکی را ارائه دهید. برای اقامت و تحصیل در آنگویلا باید مدارکی مبنی بر حمایت مالی نشان دهید. باید شخصیت خوبی داشته باشی در تمام مدت اقامت خود در آنگویلا باید بیمه درمانی مسافرتی داشته باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده است. کپی پاسپورت معتبر نامه پذیرش از جایی که قصد تحصیل دارید. مدرک حمایت مالی برای تحصیل و اقامت در آنگویلا. فتوکپی گواهی ازدواج/مجوز ازدواج (در صورت لزوم). کپی بیمه سلامت مسافرتی معتبر. کپی مدارک تحصیلی و ریز نمرات.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی آنگویلا در کشور آنگویلا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights