مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی آنگویلا در کشور آنگویلا

از ایران به آنگویلا

توضیحات

اگر قصد دارید برای گذراندن دوره تحصیلی بیش از 3 ماه به آنگویلا بیایید، می توانید برای ویزای تحصیلی درخواست دهید. می توانید حداکثر 3 ماه قبل از تاریخ سفر به آنگویلا در نزدیکترین سفارت بریتانیا برای ویزای تحصیلی درخواست دهید. یا دفتر کمیسیون عالی قبل از سفر. زمان پردازش ممکن است تا 8 هفته از زمان ثبت درخواست طول بکشد. شما می توانید همسر و فرزندان خود را با خود بیاورید. روند کلی درخواست این است: یک دوره در یک موسسه آموزشی تایید شده در آنگویلا بیابید. با دانشگاه تماس بگیرید و روند درخواست خود را آغاز کنید. برای دریافت نامه پذیرش/ پذیرش از دانشگاه شرایط لازم را پیدا کنید. نامه پذیرش/ثبت نام را از دانشگاه آنگویلا دریافت کنید. درخواست ویزای خود را آماده کنید و سایر مدارک مورد نیاز را برای آن جمع آوری کنید. برای ویزای دانشجویی به صورت آنلاین درخواست دهید و برای نقل مکان به آنگویلا آماده شوید.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

6-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

1345دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید پاسپورت معتبر داشته باشید، حداقل. شش ماه پس از ورود به آنگویلا. شما باید یک نامه پذیرش از کالج ثبت نام شده دریافت کنید. ممکن است از شما خواسته شود که نتایج آزمایش پزشکی را ارائه دهید. برای اقامت و تحصیل در آنگویلا باید مدارکی مبنی بر حمایت مالی نشان دهید. باید شخصیت خوبی داشته باشی در تمام مدت اقامت خود در آنگویلا باید بیمه درمانی مسافرتی داشته باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده است. کپی پاسپورت معتبر نامه پذیرش از جایی که قصد تحصیل دارید. مدرک حمایت مالی برای تحصیل و اقامت در آنگویلا. فتوکپی گواهی ازدواج/مجوز ازدواج (در صورت لزوم). کپی بیمه سلامت مسافرتی معتبر. کپی مدارک تحصیلی و ریز نمرات.

لینک مرجع دولتی

مقایسه هزینه زندگی با ایران

مشاوره اقامت سریع

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای دانشجویی آنگویلا در کشور آنگویلا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ