ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای جستجوی کار کره در کشور کره جنوبی

از ایران به کره جنوبی

توضیحات

شخصی که قصد دارد در یک دوره آموزشی شرکت کند یا شغلی در زمینه ای واجد شرایط برای ویزای پروفسور (E-1)، مربی زبان خارجی (E-2)، پژوهش (E-3)، مربی فنی/تکنسین (E) پیدا کند. -4)، حرفه ای (E-5)، هنرمند/ورزشکار (E-6)، و تبعه خارجی با توانایی ویژه (E-7) می توانند ویزای جستجوی کار کره (D-10-1) را درخواست کنند. فعالیت ها نه تنها شامل یک جستجوی کار یا آموزش حین کار (از جمله کارآموزی با حقوق کوتاه مدت) در یک سازمان یا شرکت در ROK دوره های اقامت برای این ویزا در ابتدا حداکثر تا 6 ماه اعطا می شود. زمان پردازش ویزا ممکن است از 1 طول بکشد. -2 هفته از روز درخواست. توجه: فعالیت‌های مربوط به وضعیت هنرمند/ورزشکار (E-6) فقط شامل هنر یا ورزش خالص می‌شود، و کسب‌وکارهای سرگرمی بزرگسالان را استثنا نمی‌کند

طول اعتبار

ماه)

مدت فرایند

1-2 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

تا 92 دلاردلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما به یک پاسپورت معتبر برای حداقل 6 ماه نیاز دارید هدف اصلی شما باید جستجوی کار باشد. شما نیاز به جزئیات برنامه جستجوی کار دارید اگر کارمند قبلی یک شرکت فهرست شده در فهرست شرکت های Fortune's Global 500 برای بیش از 1 سال اخیر هستید، می توانید درخواست دهید. 3 سال یا اگر فارغ التحصیل دانشگاهی هستید که در 3 سال اخیر در رتبه بندی دانشگاه های جهان عالی تایمز (200 برتر) فهرست شده است یا اگر در 3 سال اخیر از یک کالج محلی کره ای یا بالاتر فارغ التحصیل شده اید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا تکمیل شده یک عکس رنگی به اندازه پاسپورت (پس زمینه سفید) گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار باقیمانده و یک صفحه "ویزا" خالی (اصل و کپی) طرح تفصیلی برای جستجوی کار برای مورد 1: نامه صادر شده توسط شرکت با ذکر تاریخ استخدام و تاریخ استعفا (اصل و معتبر حداکثر تا 1 ماه پس از صدور آن) برای مورد 2: گواهی مدرک تحصیلی (اصل و کپی) برای مورد 2: گواهی مدرک تحصیلی (اصل و کپی)

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای جستجوی کار کره در کشور کره جنوبی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights