ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای تحصیلی پرو – کارآموزی در کشور پرو

از ایران به پرو

توضیحات

دانشجویانی که مایل به انجام کارآموزی / کارآموزی (بدون پرداخت هزینه) در یک شرکت پرو هستند، باید برای ویزای دانشجویی پرو – کارآموزی اقدام کنند. دانشگاه یا موسسه آموزش عالی خارجی که باید توسط کنسولگری پرو و وزارت امور خارجه در لیما قانونی شود، باید یک نامه رسمی برای شما به عنوان کارآموز صادر کند.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

ماه(های) متفاوت است

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

36 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

32 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید به عنوان کارآموز توسط یک شرکت پرو که مورد تایید موسسه آموزش عالی است، پذیرفته شوید. شما باید گواهینامه صادر شده توسط دانشگاه یا مرکز آموزشی خارجی آموزش عالی را با ذکر زمان و مکان محل تمرین دریافت کنید. برای تامین هزینه اقامت خود در پرو باید منابع مالی داشته باشید. کارآموزی شما بر اساس این ویزا باید بدون پرداخت باشد. باید پاسپورت معتبر داشته باشید. الزامات اضافی ممکن است بر اساس مورد وجود داشته باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست، پر شده و امضا شده است. رسید پرداخت هزینه درخواست. پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار و کپی. اگر در پرو درخواست می دهید: ویزای معتبر (توریستی) در زمان درخواست. اعتبارنامه صادر شده توسط دانشگاه یا مرکز آموزشی خارجی آموزش عالی با ذکر زمان و مکان محل تمرین، که به طور مناسب توسط کنسولگری پرو قانونی شده و توسط وزارت امور خارجه تایید شده یا به تایید رسیده است. مدرکی دال بر منابع مالی کافی برای تامین هزینه اقامت شما در پرو. اسناد اضافی ممکن است بر اساس موارد مورد نیاز باشد. تمام اسنادی که به زبان خارجی هستند باید توسط یک مترجم دانشگاهی به اسپانیایی ترجمه شوند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای تحصیلی پرو – کارآموزی در کشور پرو
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights