ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای تحصیلی روسیه در کشور روسیه

از ایران به روسیه

توضیحات

دانشجویان خارجی که مایل به تحصیل و اقامت بیش از 3 ماه در روسیه هستند، باید برای ویزای اقامت طولانی مدت دانشجویی اقدام کنند. که تا پایان دوره قابل تمدید است. زمان پردازش ویزای تحصیلی ممکن است بین 2 تا 5 هفته از روز درخواست طول بکشد. شما می توانید همسر و فرزندان خود را همراه داشته باشید. توجه: مجوز کار ویژه برای دانشجویان همچنین می تواند در زمانی که شما در حال تحصیل هستید برای کار در طول دوره نیز اعمال شود. دانش‌آموزان فقط می‌توانند بر اساس حرفه مشخص‌شده در مجوز کار کنند و در منطقه (شهر) که دانشگاه آن‌ها در آن واقع شده است، روند کلی درخواست عبارت است از ؛ یافتن دوره در یک موسسه آموزشی معتبر روسیه با دانشگاه تماس بگیرید و روند درخواست خود را شروع کنید. الزامات دانشگاه برای دریافت نامه پذیرش/پذیرش. نامه پذیرش/ثبت نام را از دانشگاه روسیه دریافت کنید درخواست ویزای خود را آماده کنید و سایر مدارک مورد نیاز را برای آن جمع آوری کنید. برای ویزای دانشجویی درخواست دهید و برای مهاجرت به روسیه آماده شوید

طول اعتبار

حداکثر 12 ماه

مدت فرایند

2-5 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

72 ماه

تبدیل به اقامت دائم

12 ماه)

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

200 دلار آمریکا (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید گذرنامه معتبر حداقل 18 ماه از روز شروع ویزا داشته باشید. خدمات مهاجرت فدرال روسیه یا دانشگاه شما باید نتایج آزمایش HIV منفی داشته باشید که در 3 ماه اخیر انجام شده است.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

کپی پاسپورت معتبر دعوت نامه از دانشگاه یا وزارت امور خارجه روسیه دو عکس اندازه گذرنامه که اخیراً گرفته شده است فرم درخواست تکمیل شده اثبات وجوهی که هزینه های تحصیل یا بورسیه تحصیلی را پوشش می دهد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای تحصیلی روسیه در کشور روسیه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights