ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای تجاری در کشور روسیه

از ایران به روسیه

توضیحات

ویزای تجاری برای کسانی است که برای اهداف تجاری به روسیه می آیند (برای ملاقات با شرکای تجاری، امضای قرارداد، شرکت در مذاکرات، بازدید از نمایشگاه و غیره). انواع ورودی: ویزای یکبار ورود با اعتبار 90 روز. ویزای دوبار ورود به مدت 90 روز ویزای چند بار ورود با اعتبار 12 ماه. توجه: شخصی که ویزای تجاری 1 ساله چندگانه دریافت کرده است می تواند به طور مداوم در روسیه برای مدتی که بیش از 90 روز در هر 180 روز نباشد اقامت داشته باشد.

طول اعتبار

حداکثر 12 ماه

مدت فرایند

حداکثر 2 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

90 دقیقه (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید حداقل پاسپورت معتبر داشته باشید. 6 ماه از تاریخ ورود. شما باید یک دعوت نامه تجاری صادر شده در بخش خدمات مهاجرت فدرال روسیه یا وزارت امور خارجه داشته باشید. شما باید شخصیت و سلامت خوبی داشته باشید، نتایج آزمایش HIV باید منفی باشد، در 3 ماه اخیر گرفته شده است. شما باید تمکن مالی کافی برای پوشش اقامت خود داشته باشید. شرایط اضافی ممکن است بر اساس ملیت شما وجود داشته باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

کپی بیو صفحه پاسپورت فرم درخواست تکمیل شده. گواهی آزمایش پزشکی با نتایج منفی HIV، انجام شده در 3 ماه اخیر. نامه دعوت تجاری صادر شده توسط بخش خدمات مهاجرت فدرال روسیه یا وزارت امور خارجه. عکس های اخیر اندازه 2 پاسپورت.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای تجاری در کشور روسیه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights