ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای بازنشستگان در کشور آفریقای جنوبی

از ایران به آفریقای جنوبی

توضیحات

مجوزهای افراد بازنشسته ممکن است برای افرادی که مایل به بازنشستگی در آفریقای جنوبی هستند صادر شود، مشروط بر اینکه این افراد با الزامات مالی مقرر در قانون مهاجرت، 2002 (قانون شماره 13 سال 2002) و مقررات آن مطابقت داشته باشند. درخواست ها باید در هر دفتر منطقه ای وزارت امور داخلی یا نزدیکترین سفارت، نمایندگی یا کنسولگری آفریقای جنوبی در خارج از کشور ارائه شود.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

3-4 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

120 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

110دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که 30 روز پس از انقضای بازدید مورد نظر معتبر باشد. شما نیاز به پرداخت ماهانه دارید، مبلغی که هر از گاهی توسط وزیر تعیین می شود. شما نیاز به بیمه درمانی مسافرتی دارید. باید شخصیت خوبی داشته باشی شما باید در سلامت کامل باشید. باید هزینه ویزا را پرداخت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

گذرنامه با حداقل 1 صفحه رایگان برای ویزا. 2 عکس رنگی جدید اندازه پاسپورت. یک فتوکپی از یک مجوز اقامت معتبر (در صورت وجود). هزینه های مجوز (نقد یا انتقال بانکی). گواهی واکسیناسیون (اگر از طریق کمربند تب زرد سفر کرده باشید یا قصد سفر به آن را دارید). اثبات پوشش پزشکی گزارش های پزشکی و رادیولوژی حداقل پرداختی به یک خارجی باید در ماه باشد، مبلغی که هر از گاهی توسط وزیر تعیین می شود، این مبلغ در حال حاضر 37000،00 ریال تعیین شده است. حداقل دارایی خالص تجویز شده در حال حاضر 37000،00 ریال تعیین شده است. گواهی نامه ترخیص پلیس از هر کشوری که از سن 18 سالگی به مدت 12 ماه یا بیشتر در آن اقامت داشته اید. برای همسر و فرزندان تحت تکفل همراه دارنده ویزای بازنشسته ممکن است ویزای مناسب صادر شود.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای بازنشستگان در کشور آفریقای جنوبی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights