ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای انتقالی درون شرکتی – شرکت خارجی در کشور کره جنوبی

از ایران به کره جنوبی

توضیحات

شخصی که حداقل 1 سال یا بیشتر در یک مؤسسه عمومی خارجی یا دفتر مرکزی / شعبه / یا هر دفاتر دیگری از یک شرکت خارجی کار کرده باشد و به شرکت های وابسته، زیرمجموعه یا شعبه در ROK در زمینه ای که نیاز به تخصص دارد اعزام شود، می تواند درخواست برای انتقال گیرنده درون شرکتی (شرکت خارجی) ویزای D-7-1 شما واجد شرایط درخواست این ویزا هستید اگر: 1. یک مدیر اجرایی، مدیر ارشد یا متخصص اعزام شده به شعبه کره ای 2. یک مدیر اجرایی، یک مشاور حقوقی ، یا یک کارمند اداری به یک دفتر مشاور حقوقی خارجی اعزام شده است.

طول اعتبار

12 ماه)

مدت فرایند

3-5 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

60دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما نیاز به دعوتنامه از شعبه در ROK دارید. باید متخصص بسیار مورد نیاز باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست برای تایید صدور ویزا (فرم شماره 21 بیانیه دعوتنامه مدرکی که نشان می دهد شما یک متخصص بسیار مورد نیاز هستید (یعنی رزومه، گواهی سابقه کار) مدرکی مبنی بر وضعیت شغلی فعلی متقاضی از شرکت متقاضی یک دستور اعزام از سازمان متقاضی یک کپی از مجوز برای تاسیس شعبه کره ای یا یک کپی از پذیرش اظهارنامه سوابقی از ورود وجوه یا سرمایه به شعبه کره یا دفتر رابط در ROK در مورد یک شرکت تازه تاسیس ، برای ارائه گواهی پرداخت مالیات نیاز به طرح کلی مدیریت کسب و کار است و غیره در صورت استخدام نماینده، باید وکالتنامه متقاضی، گواهی اشتغال به کار وی و کپی کارت شناسایی رئیس اداره مهاجرت را ارائه کند. در صورتی که بررسی هدف ورود، اعتبار دعوتنامه و صلاحیت سازمان دعوت کننده یا دعوت شونده ضروری تشخیص داده شود، دفتر می تواند مدارک اضافی را درخواست کند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای انتقالی درون شرکتی – شرکت خارجی در کشور کره جنوبی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights