ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای اقامت با مهارت بالا در کشور امارات متحده عربی

از ایران به امارات متحده عربی

توضیحات

این ویزا برای استعدادها و محققین متخصص در زمینه های علمی و دانشی مانند پزشکان، متخصصان، دانشمندان، مخترعین است. مزیت ویزا شامل همسر و فرزندان می شود. همه دسته ها ملزم به داشتن یک قرارداد کاری معتبر در زمینه تخصصی اولویت در امارات هستند. این ویزا به شما اجازه می دهد تا به مدت 10 سال در امارات اقامت داشته باشید.

طول اعتبار

120 ماه

مدت فرایند

8-10 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

360 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

چه شرایطی باید داشته باشید؟

دانشمندان باید توسط شورای دانشمندان امارات یا دارندگان مدال محمد بن راشد برای تعالی علمی معتبر باشند. مخترعان باید یک حق ثبت اختراع با ارزش دریافت کنند که به اقتصاد امارات متحده عربی می افزاید. ثبت اختراع باید به تایید وزارت اقتصاد برسد. مدیران باید صاحب یک شرکت پیشرو و شناخته شده بین المللی باشند یا دارای موفقیت و موقعیت تحصیلی بالا باشند. پزشکان و متخصصان باید حداقل دو مورد از شرایط زیر را داشته باشند: مدرک دکترا از یکی از 500 دانشگاه برتر جهان (برای اطلاعات به ICA مراجعه کنید). یا جایزه یا گواهی های قدردانی در زمینه کار متقاضی. یا مشارکت در یک تحقیق علمی بزرگ در زمینه کاری مربوطه. یا مقالات یا کتابهای علمی در نشریات معتبر در زمینه کاری مربوطه منتشر شده است. یا عضویت در یک سازمان مرتبط با این حوزه. یا مدرک دکترا، علاوه بر 10 سال تجربه حرفه ای در رشته خود. یا تخصص در زمینه های اولویت امارات.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

اصل و فتوکپی پاسپورت. کپی مدارک تایید صلاحیت، پتنت ارزش، پیشرفت تحصیلی بالا و غیره کپی بیمه سلامت. کپی گواهی پزشکی. اصل و کپی گواهی ترخیص پلیس. 3 قطعه عکس در اندازه پاسپورت کپی صورت حساب بانکی

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای اقامت با مهارت بالا در کشور امارات متحده عربی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights