ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای استعداد استثنایی – Tier 1 در کشور انگلستان

از ایران به انگلستان

توضیحات

خارجی‌ها می‌توانند برای ویزای Tier 1 (استعداد استثنایی) درخواست دهند اگر در زمینه‌های واجد شرایط کار می‌کنند و به‌عنوان یک رهبر شناخته شده (استعداد استثنایی) یک رهبر نوظهور (وعده استثنایی) تأیید شده‌اند، برای دریافت ویزای Tier 1 (استعداد استثنایی)، شما باید به عنوان یک رهبر (استعداد استثنایی) یا رهبر نوظهور (وعده استثنایی) در یکی از زمینه‌های زیر تأیید شوید: علوم مهندسی، انسانی، پزشکی فناوری دیجیتال، هنر مد،معماری فیلم و تلویزیون چگونه تأیید شوید، می‌توانید برای تأیید به‌صورت آنلاین درخواست دهید. توجه: اگر اهل فناوری دیجیتال هستید متخصص، شما همچنین باید برای تأیید ویزای کشور فناوری درخواست دهید. اگر متخصص فناوری دیجیتال هستید و یکی از موارد زیر اعمال می شود، ممکن است تصمیم سریع تری بگیرید: شما در یک برنامه شتاب دهنده شناخته شده بریتانیا پذیرفته شده اید. بخشی از یک تیم مدیریت ارشد هستید که در ایجاد و گسترش تجارت فناوری دیجیتال تجربه دارد. شما قصد دارید در خارج از لندن بزرگ کار و زندگی کنید. همچنین ممکن است تصمیم سریع تری بگیرید اگر: یک بورسیه تایید شده با بازبینی همتا داشته باشید. آکادمیک ارشد یا محقق ارشد در دانشگاه، کالج یا مؤسسه تحقیقاتی بریتانیا – با کارفرمای خود بررسی کنید که آیا نقش شما واجد شرایط است یا خیر.

طول اعتبار

60 ماه

مدت فرایند

8-12 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

72 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

هزینه دولتی

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید در پرونده های واجد شرایط کار کنید. شما باید به عنوان یک رهبر شناخته شده (استعداد استثنایی) یا به عنوان یک رهبر نوظهور (وعده استثنایی) تأیید شوید. شما به پاسپورت فعلی یا سایر مدارک شناسایی معتبر سفر نیاز دارید. شما باید از سلامتی برخوردار باشید. باید هزینه ویزا را پرداخت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

کپی پاسپورت معتبر (مانند بیو صفحه، ویزای گذشته و غیره). یک نسخه چاپ شده از تایید نامه شما. کپی نتایج آزمایش سل (در صورت وجود). بسته به ملیت شما ممکن است از شما مدارک اضافی خواسته شود.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای استعداد استثنایی – Tier 1 در کشور انگلستان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights