ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با ویزای استارت آپ استونی در کشور استونی

از ایران به استونی

توضیحات

شهروندان غیر اتحادیه اروپا که مایل به راه اندازی استارتاپ در استونی هستند می توانند برای ویزای استارتاپی استونی اقدام کنند. برای واجد شرایط بودن برای ویزای استارتاپ باید یک کسب و کار مبتنی بر فناوری، نوآورانه و مقیاس پذیر داشته باشید. انتظار می رود مدل کسب و کار شما پتانسیل رشد جهانی را داشته باشد. برای راه اندازی استارتاپ خود در استونی، دو گزینه دارید: 1. اگر هنوز شرکت استونی ندارید، می توانید برای ویزای راه اندازی بلند مدت (تا 12 ماه) یا ویزای کوتاه مدت (تا 3 ماه) اقدام کنید. اگر قبلاً یک شرکت استونیایی راه اندازی کرده اید، می توانید برای ویزای راه اندازی (کوتاه مدت یا بلند مدت) یا اجازه اقامت موقت برای کسب و کار راه اندازی (حداکثر پنج سال) درخواست دهید. -بنیان‌گذاران اتحادیه اروپا استارت‌آپ خود را در استونی، یکی از بهترین مکان‌های جهان برای راه‌اندازی و اداره یک شرکت، توسعه می‌دهند. همچنین استخدام استعدادهای غیر اتحادیه اروپا را برای استارت آپ های استونی آسان می کند. شما می توانید همسر و فرزندان خود را همراه داشته باشید. زمان پردازش معمولاً 3 تا 4 هفته طول می کشد.

طول اعتبار

12 ماه)

مدت فرایند

تا 4 هفته (ها)

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

96 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

92دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی باید حداقل 130 یورو برای هر ماه برنامه ریزی شده برای هزینه در استونی داشته باشد. سالانه 1560 یورو است. متقاضی باید روی یک مدل کسب و کار نوآورانه و قابل تکرار با پتانسیل رشد بزرگ جهانی کار کند. متقاضی باید تاییدیه کمیته استارتاپ را داشته باشد مبنی بر اینکه شما با تعریف استارتاپ مطابقت دارید و می توانید ویزای استارتاپ را دنبال کنید. متقاضی باید یک بیمه نامه معتبر برای استونی یا منطقه شنگن با حداقل 30000 یورو پوشش داشته باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

یک گذرنامه معتبر/سند مسافرتی فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده نامه تاییدیه کمیته راه اندازی در مورد صلاحیت به عنوان یک استارت آپ یا تاییدیه شرکت در برنامه شتاب دهنده واجد شرایط 1 عکس رنگی با ابعاد 35x45 میلی متر سندی که پرداخت هزینه دولتی را تایید می کند. بیمه نامه معتبر برای استونی یا منطقه شینگن با پوشش حداقل 30000 یورو برای کل مدت اقامت مدارک لازم برای معیشت مدارک مربوط به محل اقامت هر گونه اطلاعاتی که از قصد متقاضی برای ترک منطقه شنگن قبل از انقضا حمایت می کند. از ویزا، مانند بلیط های پرواز برگشت

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با ویزای استارت آپ استونی در کشور استونی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights