ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز کار – ویزای D در کشور بلاروس

از ایران به بلاروس

توضیحات

اگر مایل به کار و اقامت بیش از 6 ماه در بلاروس هستید. شما نیاز به ویزای کاری طولانی مدت / مجوز (نوع-D) دارید. مجوز کار برای مدت 1 (یک) سال با حق تمدید آن به مدت 1 (یک) سال صادر می شود. پس از تمدید، دریافت مجوز کار جدید ضروری است. کارفرما یک کارمند خارجی را در تابعیت بلاروس و مهاجرت برای مجوز کار ثبت می کند. زمان پردازش ویزای کار ممکن است از روز درخواست بین 6 تا 12 هفته طول بکشد. می توانید همسر و فرزندان خود را با خود بیاورید. پاسپورت در سفارت باقی می ماند / کنسولگری در طول کل فرآیند ویزا روند کلی درخواست عبارت است از: دریافت نامه کار یا قرارداد کاری از کارفرما در بلاروس، درخواست ویزای خود را آماده کرده و سایر مدارک مورد نیاز را برای آن جمع آوری کنید. برای ویزای کار درخواست دهید و برای رفتن به بلاروس آماده شوید

طول اعتبار

تا 90 روز ماه(های)

مدت فرایند

2-3 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

بر اساس ملیتدلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورت/سند مسافرتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما به یک پیشنهاد شغلی از سوی یک کارفرما در بلاروس نیاز دارید. شما به بیمه مسافرتی معتبر نیاز دارید که کل مدت اقامت را پوشش دهد. شما باید مهارت/تجربه مورد نیاز شغل پیشنهادی را داشته باشید. برای پوشش اقامت خود به بودجه کافی نیاز دارید. شما باید شخصیت و سلامت خوبی داشته باشید. شما باید جزئیات محل اقامت در مقصد خود را داشته باشید. باید هزینه ویزا را پرداخت کنید. بسته به ملیت/کشور مقصد، ممکن است از شما خواسته شود که شرایط اضافی دیگری داشته باشید. کارنامه آموزشی (در صورت نیاز).

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده است. اصل گذرنامه یا سند مسافرتی معتبر. کپی قرارداد بیمه درمانی کپی قرارداد کار. کپی سابقه کار از کارفرمایان قبلی. اثبات وسایل معیشت کافی. کپی کارنامه آموزشی متقاضی (در صورت نیاز). بسته به ملیت/کشور مقصد، ممکن است از شما اسناد اضافی خواسته شود.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز کار – ویزای D در کشور بلاروس
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights