ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز کار در کشور نامیبیا

از ایران به نامیبیا

توضیحات

مجوز کار در نامیبیا اجازه ورود و اقامت در نامیبیا به منظور شروع کار است. این به شکل تأیید / مهر در گذرنامه شما است و توسط کنسولگری، سفارت یا وزارت امور داخلی نامیبیا صادر می شود.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

1-2 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

120 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

144دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما به یک پیشنهاد کاری/قرارداد از یک کارفرما در نامیبیا نیاز دارید. شما به مدرک تحصیلی نیاز دارید. شما باید در سلامت کامل باشید. باید رفتار خوبی داشته باشی باید هزینه ویزا را پرداخت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست. کپی های تایید شده گذرنامه (صفحه اطلاعات شخصی). انگیزه نامه که از جمله دلایلی را بیان می کند که چرا یک ارائه دهنده خدمات نامیبیا یا نامیبیا نمی تواند برای این شغل استخدام شود. اثبات اینکه پست یا خدمات در روزنامه های محلی تبلیغ شده است (فهرست نامزدهای نامیبیا یا ارائه دهندگان خدمات ناموفق فهرست شده را پیوست کنید). پس از ارسال هر درخواست، هزینه رسیدگی 80.00 دلاری غیر قابل استرداد قابل پرداخت است. انگیزه نامه از متقاضی / دعوت کننده / کارفرما. اثبات صلاحیت تحصیلی. اثبات مناقصه / قرارداد. اصل گواهی ترخیص پلیس از کشور مبدا (قابل استفاده فقط برای برنامه های کاربردی 6 ماهه). گواهی ها/گزارش های پزشکی و رادیولوژی (فقط برای برنامه های کاربردی 6 ماهه قابل استفاده است). توجه: همه درخواست‌های ویزای کاری بیش از یک دوره 6 ماهه باید از شرایط مجوز کار پیروی کنند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز کار در کشور نامیبیا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights