Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز کار در کشور الجزایر

از ایران به الجزایر

توضیحات

کارگران خارجی یا کارمندان شرکت های خارجی که برای کار در الجزایر منصوب شده اند باید برای مجوز کار درخواست دهند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر «شرایط واجد شرایط بودن» یا «الزامات سند» را بررسی کنید.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

2 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

190 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

باید پاسپورت/سند مسافرتی معتبر داشته باشید. شما باید یک نامه تایید کار یا یک قرارداد کار معتبر داشته باشید. درخواست ویزای کار باید به اداره کل امور حقوقی و کنسولی وزارت امور خارجه الجزایر ارسال شود. کارفرما باید تایید کند که در صورت فسخ قرارداد، کارمند به کشور بازگردانده خواهد شد. هزینه درخواست باید پرداخت شود. الزامات اضافی ممکن است بر اساس مورد وجود داشته باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

پاسپورت و کپی صفحه اول. گذرنامه باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. درخواست ویزای کار به اداره کل امور حقوقی و کنسولی وزارت امور خارجه الجزایر. تعهدنامه بازگشت به وطن که در آن کارفرما متعهد می شود که کارمند را پس از خاتمه قرارداد به کشور بازگرداند. نامه تایید استخدام اثبات هزینه درخواست. فرم درخواست، پر شده با امضای عکس ضمیمه شده است. اسناد اضافی ممکن است بر اساس مورد وجود داشته باشد. لطفاً برای جزئیات بیشتر با اداره کار محلی خود تماس بگیرید.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

مشاوره اقامت سریع
Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز کار در کشور الجزایر
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ