مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

اقامت موقت با مجوز کار خوداشتغالی در کشور بریتانیا-ویرجین-جزایر

از ایران به بریتانیا-ویرجین-جزایر

توضیحات

برای نقل مکان خود و کسب و کارتان به جزایر ویرجین بریتانیا، یا راه اندازی یک کسب و کار جدید در اینجا، باید برای دریافت مجوز تجاری برای فعالیت اقدام کنید. درخواست شما باید به دپارتمان تجارت BVI ارسال شود. زمان تأیید مجوزهای تجاری بسیار متفاوت است، بسته به اینکه کسب و کار پیشنهادی شما در کدام دسته قرار می گیرد. برخی از انواع کسب و کارها تنها در صورتی تأیید می شوند که با یک شهروند محلی («متعلق») مشارکت داشته باشید. پس از اعطای مجوز تجارت، شما همچنین باید قبل از شروع به کار کسب و کار جدید خود در BVI برای مجوز کار درخواست دهید. قانون استخدام معمولاً همه مشاغل احتمالی را ملزم می‌کند که در روزنامه‌های محلی آگهی شوند و در صورتی که او به اندازه کارمند خارجی بالقوه واجد شرایط باشد، به فرد تعلق می‌گیرد. با این حال، این مرحله برای موقعیت یک مدیر در یک شرکت BVI الزامی نیست. فرآیند درخواست: مرحله 1: متقاضی خوداشتغال فرم درخواست را تکمیل کرده و آن را به همراه مدارک پشتیبان به اداره کار ارسال می کند. مرحله 2: متقاضی خوداشتغال منتظر پاسخ به درخواست خود است. توجه: در صورتی که یک کسب و کار یک شرکت محدود است (یعنی ثبت شده در دفتر ثبت شرکت)، متقاضیان واجد شرایط برای مجوز کار خوداشتغالی نیستند.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

4 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

96 ماه

تبدیل به اقامت دائم

36 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

575دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید برای مجوز تجارت در بخش تجارت BVI درخواست دهید. شما باید مجوز کار بگیرید. شما نباید سابقه کیفری داشته باشید. شما باید هزینه درخواست را پرداخت کنید. شما باید پاسپورت معتبر داشته باشید. شما باید وسایل زندگی کافی داشته باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست اصلی که توسط کارمند و کارفرما تکمیل شده، امضا شده و دارای تاریخ باشد. نامه پوششی امضا شده و خطاب به کمیسر کار که قصد شرکت را بیان می کند. دو (2) قطعه عکس سایز گذرنامه از متقاضی. عکس ها باید رنگی باشند و در 12 ماه گذشته گرفته شده باشند. ابعاد عکس ها باید بین 45 میلی متر در 35 میلی متر (1.77 اینچ در 1.38 اینچ) و 63 میلی متر در 50 میلی متر (2.5 اینچ در 2 اینچ) باشد. کپی صفحه امضای گذرنامه متقاضی. شرح شغل با تشریح وظایف کامل این موقعیت. مجوز تجارت معتبر (سال جاری). مراجع مالی مراجع شخصیت. گواهی پلیس گواهی های پزشکی گواهی ثبت. یادداشت تفاهم.

لینک مرجع دولتی

مقایسه هزینه زندگی با ایران

مشاوره اقامت سریع

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز کار خوداشتغالی در کشور بریتانیا-ویرجین-جزایر
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ