ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز کار بوتان در کشور بوتان

از ایران به بوتان

توضیحات

اگر مایل به کار و اقامت بیش از 6 ماه در پادشاهی بوتان هستید، به ویزای کار طولانی مدت نیاز دارید. معمولاً، کارفرمای شما ابتدا باید از وزارت کار برای استخدام تأییدیه بگیرد. پس از دریافت تأییدیه وزارت کار طبق قانون 118، کارفرمای مربوطه باید مجوز کار را از اداره مهاجرت مربوطه دریافت کند. زمان پردازش ویزای کار ممکن است از روز درخواست بین 6 تا 12 هفته طول بکشد. همسر و فرزندان با شما هستند. روند کلی درخواست این است: نامه استخدام یا قرارداد کار را از کارفرما در بوتان دریافت کنید درخواست ویزای خود را آماده کنید و سایر مدارک مورد نیاز را برای آن جمع آوری کنید. برای ویزای کار درخواست دهید و برای رفتن به بوتان آماده شوید

طول اعتبار

12-36 ماهگی

مدت فرایند

6-12 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

240 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

بر اساس ملیتدلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. برای درخواست مجوز کار باید ۱۸ سال به بالا داشته باشید. شما نیاز به تایید وزارت کار دارید. شما باید در سلامت کامل باشید. باید شخصیت خوبی داشته باشی شما باید مهارت/تجربه مورد نیاز شغل پیشنهادی را داشته باشید. شما باید جزئیات محل اقامت در مقصد خود را داشته باشید. الزامات اضافی ممکن است وجود داشته باشد. لطفاً برای جزئیات با کارفرمای خود تماس بگیرید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست ویزا، تکمیل و امضا شده است. کپی پاسپورت معتبر (مانند بیو صفحه، ویزای گذشته و غیره). تاییدیه وزارت کار کپی گواهی صلاحیت اصل گواهی تناسب اندام پزشکی. کپی سابقه کار از کارفرمایان قبلی. الزامات اضافی ممکن است وجود داشته باشد. لطفاً برای جزئیات با کارفرمای خود تماس بگیرید.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز کار بوتان در کشور بوتان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights