ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز شغلی سودآور (GOP) در کشور سیشل

از ایران به سیشل

توضیحات

یک مجوز شغلی سودمند (GOP) به دارنده اجازه می دهد تا در سیشل به صورت سودآور مشغول به کار شود و این می تواند به عنوان یک کارمند یا یک فرد خوداشتغال باشد. از وزارت کار و توسعه منابع انسانی (MLHRD). پس از اخذ تاییدیه مربوطه از MLHRD، درخواست مجوزهای شغلی سودمند باید حداقل یک هفته قبل از شروع کار کارمند به اداره مهاجرت، خانه استقلال، ویکتوریا ارسال شود.

طول اعتبار

12 ماه)

مدت فرایند

4-6 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

74 دلار آمریکادلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که برای مدت اقامت مورد نظر تا زمان بازگشت به کشور مبدا/محل اقامت دارنده معتبر باشد. نیاز به تاییدیه وزارت کار و توسعه منابع انسانی دارید شما باید در سلامت کامل باشید. (برای کارمند) باید هزینه ویزا را پرداخت کنید

به چه مدارکی نیاز دارید؟

درخواست تغییر به طور کامل تکمیل شود و نامه تاییدیه وزارت کار و توسعه منابع انسانی به اداره مهاجرت ارسال شود. (در صورت لزوم) گواهی استحقاق از لیست تأسیس وزارت کار و توسعه منابع انسانی در مورد استحقاق سهمیه. (فهرست نباید بیشتر از یک ماه باشد) گواهی تناسب اندام پزشکی. (قابل تمدید هر دو سال) شرح شغل مفصل در صورت درخواست تغییر عنوان پست. کپی مجوز معتبر؛ (در صورت لزوم) هزینه پردازش (غیرقابل استرداد) 1000 Sr. به ازای هر درخواست + هزینه های مجوز برای کل مدت زمانی که مجوز درخواست شده است @ 500 Sr. در هر ماه. (همه)؛ توجه داشته باشید که گواهینامه های اصلی را ارسال کنید در صورت تایید مجوز، موارد زیر در مدت یک ماه پس از تایید درخواست مورد نیاز است: ضمانت نامه امنیتی/بانکی از بانک سیشل مورد نیاز است. مبلغ به ملیت یا کشور محل اقامت کارمند بستگی دارد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز شغلی سودآور (GOP) در کشور سیشل
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights