ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز سرمایه گذاران در کشور زامبیا

از ایران به زامبیا

توضیحات

مجوز سرمایه گذاری برای خارجی هایی صادر می شود که قصد تاسیس کسب و کار یا سرمایه گذاری در زامبیا را دارند یا کسب و کاری را در زامبیا تاسیس یا سرمایه گذاری کرده اند. مجوز به دارنده و همسر و فرزندان خردسالش اجازه می دهد تا وارد زامبیا شده و مجدداً وارد شوند و تا زمان انقضای آن در آن بمانند.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

4-6 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

36 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

334دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما باید در زامبیا یک تجارت ایجاد کنید یا سرمایه گذاری کنید. شما نیاز به مجوز سرمایه گذاری از ZDA دارید (اجباری نیست). شما باید هزینه تعیین شده را بپردازید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

نامه پوششی خطاب به مدیر کل مهاجرت. درخواست به موقع تکمیل شده برای مجوز سرمایه گذار (فرم 27). گواهی ثبت. گواهی سرمایه سهام (در صورت نیاز). گواهی حداقل سرمایه. مجوز سرمایه گذاری از ZDA (اجباری نیست). لیست مدیران اثبات سرمایه گذاری شخصی (صورت حساب بانکی، انتقال پول، فرم ZRA CE20، بارنامه از ZRA). اگر یک سرمایه گذار در حال تشکیل شرکت خود است، باید حداقل 250000 دلار آمریکا وارد کند. اگر او به یک شرکت موجود می پیوندد، باید حداقل 150000 دلار آمریکا باشد. اثبات مالکیت یا قرارداد اجاره در زامبیا. کپی تایید شده پاسپورت معتبر (اطلاعات زیستی و آخرین مهر تایید برای زامبیا). 2 عکس جدید در اندازه پاسپورت. هزینه تعیین شده

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز سرمایه گذاران در کشور زامبیا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights