ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز دانشجویی مراکش در کشور مراکش

از ایران به مراکش

توضیحات

دانشجویانی که مایل به تحصیل و اقامت در مراکش هستند باید از طریق مؤسسه آموزشی محل ثبت نام خود برای مجوز دانشجویی اقدام کنند. دانشگاه/کالج مراکش، جایی که شما در آن ثبت نام می کنید، شما را با روند درخواست راهنمایی می کند.

طول اعتبار

36 ماه

مدت فرایند

4-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

متفاوت استدلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

باید پاسپورت معتبر داشته باشید. شما باید نامه پذیرش از یک موسسه آموزشی معتبر در مراکش دریافت کنید. شما ممکن است نیاز به داشتن ضامن در مراکش داشته باشید تا شرایط مورد نیاز مانند پرداخت بدهی مالی، تعهد ترک پس از انقضای ویزا و غیره را اعلام کنید. شرایط بسته به موسسه آموزشی در مراکش متفاوت است. شما باید تمکن مالی کافی برای حمایت از تحصیل خود داشته باشید یا یک بورسیه تحصیلی که بیان می کند هزینه های تحصیل تحت پوشش است. الزامات اضافی ممکن است بر اساس مورد وجود داشته باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

گذرنامه معتبر، حداقل شش ماه پس از بازدید شما. فتوکپی بیو صفحه پاسپورت. گواهی ثبت نام در یک موسسه آموزش عالی خصوصی مراکش شامل شماره گذرنامه متقاضی (قابل استفاده برای موسسات خصوصی). گواهی ثبت نام و/یا جایزه صادر شده توسط آژانس مراکشی برای همکاری های بین المللی (AMCI) یا هر برنامه آموزشی مالی رسمی دیگر در مراکش از جمله شماره پاسپورت متقاضی (در صورت لزوم). گواهی ثبت نام در دانشگاه دولتی مراکش یا موسسه آموزش عالی شامل شماره گذرنامه متقاضی (در صورت لزوم). یک کپی از نامه پذیرش. اثبات بودجه یا بورسیه تحصیلی. رسید پرداخت هزینه درخواست. اعلامیه ضامن در مراکش (در صورت وجود). به دانشجویان هنر یا طراحی توصیه می شود نمونه کار خود را همراه داشته باشند.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز دانشجویی مراکش در کشور مراکش
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights