ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز دانشجویی در کشور نامیبیا

از ایران به نامیبیا

توضیحات

مجوز تحصیل و ویزای نامیبیا برای همه دانشجویان بین المللی قبل از ورود به نامیبیا مورد نیاز است.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

1-2 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

120 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

144دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما نیاز به پاسپورتی دارید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شما باید در یک موسسه آموزشی در نامیبیا ثبت نام کنید. برای پوشش دوره اقامت به بودجه کافی نیاز دارید. باید شخصیت خوبی داشته باشی شما باید در سلامت کامل باشید. باید هزینه ویزا را پرداخت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم مجوز کار موقت یا دانشجویی تکمیل شده به شماره 0/2742(2). فرم ویزای تکمیل شده شماره 3-10033. فرم تکمیل شده گزارش پزشکی شماره 3-1/0003. فرم تکمیل شده گزارش رادیولوژی شماره 3-1/0004. فرم ضمانت نامه تکمیل شده شماره 3-1/0005 با امضای بانک یا حامی. کپی پاسپورت (صفحه اطلاعات شخصی). 2 عدد عکس سایز پاسپورت گواهی ترخیص پلیس از کشور مبدا و آخرین کشور محل اقامت در 6 ماه گذشته (و از نامیبیا در صورت تمدید و تغییر شرایط) (قابل استفاده برای متقاضیان 18 سال به بالا. گواهی پذیرش / ثبت نام در موسسه تحصیلی. انگیزه نامه با ذکر دلایل تحصیل در نامیبیا تعهد کتبی والدین / قیم / حامی برای حمایت از تحصیل شما مدرک کتبی کمک هزینه تحصیلی (نام و اطلاعات تماس منبع بودجه برای تحصیل شما. پس از تایید، از متقاضی درخواست می شود که کپی ارسال کند. تایید نامه، گذرنامه همراه با اصل رسید پرداخت برای تایید مجوز، هزینه رسیدگی غیرقابل استرداد 80.00 دلار N دلار باید پس از ارسال درخواست پرداخت شود (اصل رسید را پیوست کنید).

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز دانشجویی در کشور نامیبیا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights