ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز اقامت کلاس A – سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ در کشور تانزانیا

از ایران به تانزانیا

توضیحات

افرادی که قصد دارند در تجارت و تجارت سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ از جمله کشاورزی و دامپروری و اقامت در تانزانیا شرکت کنند، می توانند برای سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ برای مجوز اقامت کلاس A درخواست دهند.

طول اعتبار

6 ماه دقیقه

مدت فرایند

ماه(های) متفاوت است

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

3000 (تقریبا)دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

باید پاسپورت یا سند مسافرتی معتبر داشته باشید. شما باید به سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ از جمله کشاورزی و دامپروری مشغول شوید. برای سرمایه گذاری باید مدارک مالی داشته باشید. شما باید بتوانید جزئیات کسب و کار از جمله طرح، جزئیات محل و غیره را (در صورت لزوم) نشان دهید. شما باید یک مجوز کار معتبر از وزارت کار دریافت کنید. شما باید تاییدیه بخش از هر وزارت مربوطه (در صورت نیاز) داشته باشید. الزامات اضافی ممکن است بر اساس مورد وجود داشته باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

تفاهم نامه و اساسنامه برای شرکت با مسئولیت. استخراج از ثبت نام های تجاری، از جمله گواهی انطباق/انطباق. مجوز کسب و کار معتبر گواهی ثبت نام برای شماره شناسایی مالیات دهندگان (TIN) و مالیات بر ارزش افزوده (VAT) (در صورت لزوم). وضعیت فعلی سهامداران / مدیران از BRELA. (اطلاعیه Brela در مورد وضعیت سهامداران) با وضعیت مهاجرت آنها. مدارک سرمایه ای که در شرکت از نظر وجوه نقد و فهرست دارایی ها سرمایه گذاری شده است. به عنوان مثال صورت حساب بانکی / صورت مالی. سایر اسناد مالی مانند قراردادهای سهام، برگه های ترخیص مالیاتی، برگه های پرداخت و غیره (در صورت لزوم). کپی پاسپورت تمام صفحات تایید کننده ملیت و اعتبار پاسپورت. نامه پوششی از متقاضی به همراه CV. 6 عکس. فرم های TIF 1 در دو نسخه به درستی پر شده است. هر مدرک دیگری که ممکن است توسط دفتر کمیساریای کل مورد نیاز باشد.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز اقامت کلاس A – سرمایه گذاران در مقیاس بزرگ در کشور تانزانیا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights