ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز اقامت کاری در کشور مراکش

از ایران به مراکش

توضیحات

خارجیانی که مایل به کار و اقامت در مراکش هستند باید مجوز اقامت کاری دریافت کنند. این روند توسط کارفرمای شما در مراکش هدایت می شود و ممکن است برای ادامه روند درخواست مجوز اقامت خود نیاز به ورود به مراکش با ویزای ورود داشته باشید. لطفاً برای جزئیات بیشتر با کارفرما و سفارت خود تماس بگیرید.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

4-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

60 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

متوسط

هزینه دولتی

متفاوت استدلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید یک پاسپورت معتبر حداقل به مدت 6 ماه داشته باشید. شما باید یک قرارداد کار معتبر از کارفرمای مراکشی داشته باشید. گواهی باید توسط کارفرما صادر شود مبنی بر اینکه هیچ مراکشی برای پر کردن این پست شغلی موجود نیست. شما باید صلاحیت یا تجربه کاری مورد نیاز برای شغل پیشنهادی را داشته باشید. هنگام درخواست اجازه اقامت خود در مراکش باید ویزای ورود معتبر داشته باشید. شرایط اضافی ممکن است بر اساس مورد وجود داشته باشد، لطفاً برای جزئیات بیشتر با کارفرمای خود مشورت کنید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

پاسپورت معتبر و کپی عکس سایز پاسپورت فرم درخواست پر و امضا شده (در صورت لزوم). صلاحیت ها و گواهی های کاری که تجربه کارمند را تأیید می کند. کپی قرارداد کار گواهی صادر شده توسط آژانس ملی توسعه اشتغال و مهارت ها (ANAPEC) که عدم دسترسی هر یک از نامزدهای مراکشی را برای پر کردن موقعیت پیشنهادی به متقاضی خارجی تأیید می کند. کپی اساسنامه شرکت (در صورت وجود). نامه پوشش متقاضی با جزئیات در مورد هدف ورود و اقامت در مراکش. ممکن است اسناد اضافی مورد نیاز باشد. لطفاً برای جزئیات بیشتر با کارفرمای خود تماس بگیرید.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز اقامت کاری در کشور مراکش
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights