ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز اقامت ماهر – پروژه اقتصادی نوآورانه در کشور فرانسه

از ایران به فرانسه

توضیحات

برای متقاضی ویزای طولانی مدت با عبارت «استعداد پاسپورت» «projet économique innovant» (اجازه اقامت ماهر – پروژه اقتصادی نوآورانه) صادر می شود. در دو ماه پس از ورود خود به فرانسه، می توانید برای اجازه اقامت چند ساله اقدام کنید. حداکثر مدت اعتبار چهار سال است. اگر مدت اقامت شما کمتر از دوازده ماه باشد، ویزای طولانی مدت برای شما صادر می شود. معادل یک مجوز اقامت (VLS/TS). دارای عبارت «استعداد پاسپورت» (بدون بیانیه دیگری). شما باید آن را ظرف سه ماه پس از ورود خود به فرانسه تأیید کنید.

طول اعتبار

48 ماه

مدت فرایند

8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

110دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی باید پروژه اقتصادی نوآورانه ای را که در فرانسه توسعه می یابد توجیه کند. پروژه متقاضی باید از قبل توسط یک نهاد عمومی شناسایی شود. متقاضی باید دارای امکانات کافی برای امرار معاش باشد، یعنی حداقل معادل حداقل دستمزد قانونی در فرانسه برای یک کارگر تمام وقت.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم CERFA به شماره 14076*01 یا 14571*05، به طور مناسب تکمیل، تاریخ و امضا شده است. عکس شناسنامه (2). اگر تبعه کشور محل اقامت خود نیستید، لطفاً مدرکی مبنی بر اقامت قانونی خود در این کشور (مثلاً اجازه اقامت و غیره) ارائه دهید. سند مسافرتی که حداقل سه ماه پس از تاریخ برنامه ریزی شده برای بازگشت معتبر باشد. سند ابلاغ از ارگان عمومی. اثبات وجوه شخصی برای رفع نیازها در فرانسه. برای تهیه درخواست خود، با سفارت یا کنسولگری ذیصلاح خود تماس بگیرید.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز اقامت ماهر – پروژه اقتصادی نوآورانه در کشور فرانسه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights