ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز اقامت دانشجویی کلاس C در کشور تانزانیا

از ایران به تانزانیا

توضیحات

دانشجویانی که در یک دانشگاه یا کالج در تانزانیا ثبت نام کرده اند، می توانند برای اجازه اقامت کلاس C درخواست دهند. مطمئن شوید که ویزای دانشجویی خود را برای درخواست این مجوز اقامت دریافت کرده اید. برای جزئیات بیشتر با کالج/دانشگاه خود تماس بگیرید.

طول اعتبار

6 ماه دقیقه

مدت فرایند

ماه(های) متفاوت است

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

84 ماه

تبدیل به اقامت دائم

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

متفاوت استدلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

باید پاسپورت/سند مسافرتی معتبر داشته باشید. شما باید در یک موسسه آموزشی معتبر در تانزانیا ثبت نام کنید. باید مدرکی مبنی بر واکسیناسیون تب زرد داشته باشید. در مورد افراد زیر سن قانونی، مجوز نامه از والدین / قیم دریافت کنید. شما باید نامه پذیرش را از موسسه آموزشی دریافت کنید. شرایط اضافی ممکن است وجود داشته باشد و توسط کالج/دانشگاه به شما راهنمایی خواهد شد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم های TIF1 به طور مناسب پر شده و کپی شده است. کپی پاسپورت تایید هویت ملیت و اعتبار پاسپورت (همه صفحات). نامه پوششی از مدرسه به اداره مهاجرت. کارت شناسایی صادر شده توسط موسسه آموزشی. نامه پذیرش در برنامه مدرسه / نامه پذیرش از موسسه آموزشی. فیش های پرداخت. عکس های رنگی سایز پاسپورت اخیر. اثبات واکسیناسیون تب زرد اجازه نامه ای که مشترکاً توسط والدین یا قیم قانونی تأیید می شود که صغیر را برای سفر تأیید می کند (در مورد دانش آموزان زیر هجده سال). کپی ویزای ورود ممکن است اسناد اضافی مورد نیاز باشد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر با موسسه آموزشی خود تماس بگیرید.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز اقامت دانشجویی کلاس C در کشور تانزانیا
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights