ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با مجوز اقامت دانشجویی در کشور کرواسی

از ایران به کرواسی

توضیحات

مجوز تحصیل برای اتباع کشور ثالث در کرواسی (اقامت موقت) اتباع خارجی (غیر اتحادیه اروپا/EEA) که قصد دارند برای مقاصد تحصیلی در کرواسی بمانند (مدرسه متوسطه یا دانشگاه) می توانند برای اقامت موقت در زمینه تحصیلی درخواست دهند. خارجی هایی که به ویزا نیاز دارند. برای ورود به کرواسی درخواست اقامت موقت را به یک ماموریت دیپلماتیک/پست کنسولی کرواسی ارسال کنید. به طور استثنایی، می توانید درخواست را با توجه به محل سکونت مورد نظر به اداره پلیس/پلیس ارائه کنید.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

4-6 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

96 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

120دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

متقاضی باید در موسسه آموزشی کرواسی ثبت نام کند. متقاضی باید هزینه ویزا را پرداخت کند. متقاضی باید مدارک مسافرتی معتبر داشته باشد. متقاضی باید دارای بیمه سلامت مسافرتی معتبر باشد. متقاضی باید برای اقامت در کرواسی از وسایل معیشتی کافی برخوردار باشد.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

سند مسافرتی معتبر: مدت اعتبار سند مسافرتی باید از مدت اعتبار ویزا سه ماه بیشتر باشد و باید در 10 سال گذشته صادر شود. یک عکس رنگی 35x45mm یک بیمه درمانی معتبر برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای کل دوره سفر که تمام هزینه های بازگشت به کشور و مراقبت های فوری پزشکی و درمان اورژانسی بیمارستانی را برای مدت اقامت ذکر شده در ویزا پوشش می دهد. مبلغ بیمه نمی تواند کمتر از 30 هزار یورو باشد. مدرکی مبنی بر هزینه پرداختی ویزا. سندی برای اثبات هدف اقامت در کرواسی. نامه تایید ثبت نام دانشگاه/کالج. سند اقامت تضمین شده مدارک معیشت برای پوشش اقامت در کرواسی و بازگشت به کشور مبدا یا کشور ثالث. نامه تایید ثبت نام دانشگاه/کالج.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با مجوز اقامت دانشجویی در کشور کرواسی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights