ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

اقامت موقت با فعالیت های اقتصادی (نماد D/AE) در کشور رومانی

از ایران به رومانی

توضیحات

ویزا برای اتباع کشورهای ثالثی که قرار است در خاک رومانی فعالیت های اقتصادی انجام دهند، با رعایت مقررات ویژه قانونی در مورد سازماندهی و توسعه این گونه فعالیت ها صادر می شود.

طول اعتبار

12 ماه

مدت فرایند

6-8 هفته

تبدیل به شهروندی (تابعیت)

120 ماه

تبدیل به اقامت دائم

60 ماه

پیچیدگی

کم

هزینه دولتی

138دلار

چه شرایطی باید داشته باشید؟

شما باید یک سند مسافرتی با اعتبار حداقل سه ماه پس از روز تخمینی خروج از رومانی داشته باشید. شما باید مدرکی دال بر رعایت شرایط مقرر در قانون خاص داشته باشید. برای مدت اعتبار ویزا باید بیمه درمانی مسافرتی داشته باشید. شما باید سابقه کیفری پاک داشته باشید. شما باید سرمایه کافی در رومانی داشته باشید.

به چه مدارکی نیاز دارید؟

فرم درخواست، پر شده و امضا شده مناسب؛ 2 عکس رنگی اخیر (سایز 3x4cm). یک سند مسافرتی معتبر که توسط رومانی به رسمیت شناخته شده است. مدارک مورد نیاز قانونی که هدف از سفر، مدت اقامت و امکان بازگشت به کشور مبدا یا ادامه سفر به کشور دیگری را پس از اقامت در رومانی توجیه می کند. سوابق کیفری متقاضی یا هر مدرک دیگری که دارای ارزش قانونی مشابه باشد که توسط مقامات کشور محل سکونت یا اقامتگاه صادر شده است و بر حسب مورد حاوی رسول یا غیر قانونی باشد. اثبات تمکن مالی به مبلغ 50 یورو در روز برای کل دوره، اما نه کمتر از 500 یورو یا معادل آن به ارز قابل تبدیل. بیمه درمانی مسافرتی به مبلغ حداقل 30000 یورو.

مقایسه هزینه زندگی با ایران

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت موقت با فعالیت های اقتصادی (نماد D/AE) در کشور رومانی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights